• -20%
Rękawice Black Diamond Glissade Gloves

Rękawice Black Diamond Glissade Gloves

Wielozadaniowe rękawice Black Diamond Glissade Gloves z wodoszczelną membraną Black Diamond BDry. Rękawice wykonane z wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne oraz elastycznego Pertex Shield. Wnętrze dłoni i zakończenia palców  wzmocniono kozią skórką. Wewnętrzną wyściółkę stanowi miękki i przyjazny w dotyku fleece. Rękawice docieplone 100g Thinsulate, a kevlarowe szwy będą gwarancją niezawodności.

Produkt niedostępny
239,20 zł 299,00 zł -20%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 299,00 zł

 

Black Diamond Glissade Gloves - pięcioplaczaste rękawice trekkingowe z wodoszczelną membraną BDry

 

Wielozadaniowe rękawice z membraną Black Diamond Glissade Gloves BDry. Rękawice Black Diamond Glissade Gloves wykonane z oddychającego, a jednocześnie wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne oraz elastycznego Pertex Shield. Wnętrze dłoni i zakończenia palców  wzmocniono kozią skórką. Wewnętrzną wyściółkę stanowi miękki i przyjazny w dotyku fleece. Rękawice docieplone 100g Thinsulate, a kevlarowe szwy będą gwarancją niezawodności. Rękawice wyposażone w wodoszczelną membranę BDry.

Taka konstrukcja rękawic sprawia, iż są wystarczająco miękkie aby operować kijkami w czasie zajazdu na nartach, czy podejścia na skiturach, a także liną na stanowisku. Konstrukcja rękawic pozwoli im również sprostać wymaganiom podczas zjazdów w skałach.

Wydłużony mankiet z wbudowanym w nadgarstku ściągaczem, pozwala nałożyć rękawice na rękaw kurtki i zabezpieczymy się przed wpadaniem do środka śniegu czy  też deszczu.

 

Specyfikacja:

 

Waga (pary): 175g
Zakres temperatur: Extremum/Komfort: -17/-1

BD801728
793661220824

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.