Black Diamond Soloist Gloves męskie rekawice ocieplane Primaloft Gold
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Rękawice Black Diamond Soloist Gloves


Rękawice Black Diamond Soloist Gloves zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wymagań zimowej wspinaczki. Dwuwarstwowa konstrukcja rękawic pozwala dostosować je do panujących warunków. Zewnętrzna rękawica posiada wodoszczelną membranę BDry, uszyta z wytrzymałego Pertex Shield, a wnętrze dłoni oraz czubki palców wzmocniono kozią skórą. Wyjmowana rękawica wewnętrzna ocieplona Primaloft Gold zapewnia komfort termiczny.

XL
L
415,20 zł 519,00 zł -20% 337,56 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 519,00 zł
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Black Diamond Soloist Gloves - dwuwarstwowe rękawice z wodoszczelną membraną idealne do zimowej wspinaczki. Wewnętrzna rękawica ocieplona syntetycznym puchem - Primaloft Gold

 

Pięciopalczaste rękawice Black Diamond Soloist Gloves zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wymagań zimowej wspinaczki. Dwuwarstwowa konstrukcja rękawic pozwala na lepsze dostosowanie do panujących warunków.

Zewnętrzna rękawica wyposażona w wodoszczelną membranę BDry, uszyta została z oddychającego i wytrzymałego na mechniczne szkodzenia Pertex Shield. Wnętrze dłoni oraz czubki palców obszyte miękką i mocną kozią skórką, całość połączona kevlarowymi przeszyciami.

Wewnętrzna rękawica, została ocieplona syntetycznym puchem Primaloft Gold, który grzeje nawet jeśli zamoknie, jednocześnie szybko oddaje wilgoć i wysycha.

W cieplejszych warunkach do operowania w skale wystarczą rękawice zewnętrzne, ale kiedy zrobi się naprawdę zimno, możemy wyjąć naszego "asa z rękawa" i założyć wewnętrzną ciepłą rękawicę.

Wydłużony mankiet ze ściągaczem pozwoli nałożyć rękawice na kurtkę i zabezpieczyć dłonie przed nasypywaniem się śniegu lub lodu do środka.

 

Specyfikacja:

 

Waga (pary): 260g
Zakres temperatur: Extremum/Komfort: -29/-12
Ocieplenie rękawicy wewnętrznej: Primaloft Gold 340g

BD801691
1 Przedmioty
793661220657

Aby dobrać odpowiedni rozmiar rękawic Black Diamond, należy :

1. Zmierz dłoń zgodnie z poniższym rysunkiem ( mierzymy szerokość dłoni na linii kostek w najszerszym miejscu, oraz długość dłoni od nadgarstka do czubków palców)

2. Wybierz większy z pomiarów.

3. Odszukaj wynik pomiaru w poniższej tabeli.

 


 

 Pomiar dłoni w cm