Damskie rękawice górskie Marmot Warmest Mittens
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-25%

Damskie rękawice Marmot Warmest Mittens

Damskie rękawice narciarskie Marmot Warmest Mittens do zadań specjalnych. Rękawice niezwykle ciepłe, odporne na wilgoć i oddychające zarazem. Jednopalczaste damskie rękawice ocieplone syntetycznym puchem Primaloft One, którego zastosowanie jest gwarancją najwyższego komfortu termicznego. Wewnętrzna wyściółka rękawic, efektywnie transportuje wilgoć od dłoni na zewnątrz. Wewnętrzna strona łapawic posiada wykończenie antypoślizgowe.

276,75 zł (brutto) 369,00 zł -25% 225,00 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny


Marmot W’s Warmest Mittens damskie łapawice zimowe ocieplane Primaloft 


 


Damskie rękawice do zadań specjalnych. Rękawice niezwykle ciepłe, odporne na wilgoć oraz wiatr a zarazem oddychające. Jednopalczaste damskie rękawice zostały ocieplone syntetycznym puchem Primaloft One, którego zastosowanie jest gwarancją najwyższego komfortu termicznego. Wewnętrzna wyściółka rękawic DriClime®, dba o odpowiedni mikroklimat wewnątrz rękawicy: efektywnie transportuje wilgoć od dłoni, na zewnątrz. Wewnętrzna strona łapawic posiada wykończenie antypoślizgowe.


Na zewnętrznej części rękawicy znajduje się niewielka, zamykana suwakiem sprytnie umieszczona kieszonka, w której możemy schować skipass lub inny podręczny drobiazg.


Rękawice posiadają dłuższy mankiet, który pozwoli nałożyć je i dopasować ściągaczem do rękawa kurtki. Posiadają również dłuższe pętle bezpieczeństwa, które, prawidłowo zaciągnięte na nadgarstku mają za zadanie uniemożliwić zagubienie rękawic, czy porwanie ich przez wiatr.


Rękawice Warmest Mitt zapewniają najwyższy komfort termiczny nawet w warunkach bardzo niskich temperatur. Puch syntetyczny Primaloft One zachowuje doskonałe właściwości termoizolacyjne nawet w razie przemoczenia. Rękawice sprawdzą się zarówno podczas narciarskich eskapad, jak i w trakcie zmagań górskich na śniegu i lodzie.


 


 


1541
1 Przedmiot
785562922228

5 innych produktów w tej samej kategorii: