Black Diamond Women's Renegade Pro Gloves
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Black Diamond Women's Renegade Pro Gloves

Damskie rękawice narciarskie z mebraną Gore-Tex. Z rękawicami Black Diamond Women’s Renegade Pro zaliczysz cały sezon zjazdów narciarskich od wczesnozimowych pierwszych zjazdów, przez zimowe szaleństwa, po wiosenne warunki na stoku. Zewnętrzna warstwa rękawic to połączenie elastycznego nylonu na wierzchu dłoni z kozią skórą chroniącą wnętrze dłoni i palce. Taki sposób wykończenia rękawic zapewnia stabilne trzymanie kijków. Wnętrze rękawic stanowi miękka fleecowa wyściółka, która pochłania nadmiar wilgoci z dłoni. Pomiędzy zewnętrzną a wewnętrzną warstwą rękawic zastosowano w 100 % nieprzemakalną wkładkę Gore-Tex. Damska wersja rękawic posiada krój dostosowany do specyfiki budowy damskiej dłoni. Rękawice Renegade Pro to pełna ochrona, swoboda ruchu i antypoślizgowy chwyt.

311,20 zł (brutto) 389,00 zł -20% 253,01 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Black Diamond Renegade Pro Gloves damskie rękawice narciarskie z membraną Gore-Tex

 

 

Damskie rękawice narciarskie z mebraną Gore-Tex. Z rękawicami Black Diamond Women’s Renegade Pro zaliczysz cały sezon zjazdów narciarskich od wczesnozimowych pierwszych zjazdów, przez zimowe szaleństwa w puchu i offpistowe objazdy, po wiosenne, zmienne warunki na stoku.

Zewnętrzna warstwa rękawic to połączenie elastycznego nylonu na wierzchu dłoni z kozią skórą chroniącą wnętrze dłoni i palce. Taki sposób wykończenia rękawic zapewnia stabilne trzymanie kijków.

Wnętrze rękawic stanowi miękka fleecowa wyściółka, która pochłania nadmiar wilgoci z dłoni. Pomiędzy zewnętrzną a wewnętrzną warstwą rękawic zastosowano w 100 % nieprzemakalną wkładkę Gore-Tex.

Damska wersja rękawic posiada krój dostosowany do specyfiki budowy damskiej dłoni. Rękawice Renegade Pro to niezawodna ochrona dłoni, ale też wygoda, pełna ruchomość dłoni i palców i pewny, antypoślizgowy chwyt.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, bardzo odprne na intensywne użytkowanie w wymagających warunkach. Posłużą wiele sezonów. Pozostaje się tylko cieszyć jazdą!

 

Specyfikacja:

Waga pary: 189g

Zakres temperatur:  -12°C/-1°C

BD801439
1 Przedmioty
793661367666

Aby dobrać odpowiedni rozmiar rękawic Black Diamond, należy :

1. Zmierz dłoń zgodnie z poniższym rysunkiem ( mierzymy szerokość dłoni na linii kostek w najszerszym miejscu, oraz długość dłoni od nadgarstka do czubków palców)

2. Wybierz większy z pomiarów.

3. Odszukaj wynik pomiaru w poniższej tabeli.

 


 

 Pomiar dłoni w cm

 

5 innych produktów w tej samej kategorii: