Black Diamond Renegade Pro Gloves
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Black Diamond Renegade Pro Gloves

Męskie rękawice narciarskie z nieprzemakalną mebraną Gore-Tex. Wyposażony właśnie w te rękawice: Black Diamond Renegade Pro zaliczysz cały sezon zjazdów narciarskich od wczesnozimowych pierwszych zjazdów, przez zimowe szaleństwa, po wiosenne warunki na stoku. Zewnętrzna warstwa rękawic to połączenie elastycznego nylonu na wierzchu dłoni z kozią skórą chroniącą wnętrze dłoni i palce. Taki sposób wykończenia rękawic zapewnia stabilne trzymanie kijków. Wnętrzne rękawic to przyjemna fleecowa wyściółka, która pochłania nadmiar wilgoci z dłoni. Pomiędzy zewnętrzną a wewnętrzną warstwą rękawic zastosowano w 100 % nieprzemakalną wkładkę Gore-Tex. Rękawice Renegade Pro to pełna ochrona, swoboda ruchu i antypoślizgowy chwyt. Wykonane z wytrzymałych materiałów posłużą niejeden sezon.

311,20 zł (brutto) 389,00 zł -20% 253,01 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Black Diamond Renegade Pro Gloves męskie rękawice narciarskie z membraną Gore-Tex

 

 

 

Męskie rękawice narciarskie z mebraną Gore-Tex. Z rękawicami Black Diamond Renegade Pro zaliczysz cały sezon zjazdów narciarskich od wczesnozimowych pierwszych zjazdów, przez zimowe szaleństwa w puchu i offpistowe objazdy, po wiosenne, zmienne warunki na stoku.

Zewnętrzna warstwa rękawic to połączenie elastycznego nylonu na wierzchu dłoni z kozią skórą chroniącą wnętrze dłoni i palce. Taki sposób wykończenia rękawic zapewnia stabilne, antypoślizgowe trzymanie kijków.

Wnętrze rękawic stanowi miękka fleecowa wyściółka, która pochłania nadzmiar wilgoci z dłoni. Pomiędzy zewnętrzną a wewnętrzną warstwą rękawic zastosowano w 100 % nieprzemakalną wkładkę Gore-Tex.

Męskie rękawice narciarskie Renegade posiadają lekko wyprofilowane palce, co ułatwia chwytanie kijków, ale też wykonywanie niektórych operacji, bez  konieczności zdejmowania rękawic.

Rękawice Renegade Pro to niezawodna ochrona dłoni, ale też wygoda, pełna ruchomość dłoni i palców i pewny, antypoślizgowy chwyt.

Do wykonania tego modelu rękawic zastosowano najwyższej jakości materiały o bardzo wysokiej wytrzymałości na intensywne używanie. Posłużą użytkownikowi niejeden sezon. Pozostaje się tylko cieszyć jazdą!

 

 

Specyfikacja:

Waga pary: 189g

Zakres temperatur:  -12°C/-1°C

BD801438
1 Przedmioty
793661367680

Aby dobrać odpowiedni rozmiar rękawic Black Diamond, należy :

1. Zmierz dłoń zgodnie z poniższym rysunkiem ( mierzymy szerokość dłoni na linii kostek w najszerszym miejscu, oraz długość dłoni od nadgarstka do czubków palców)

2. Wybierz większy z pomiarów.

3. Odszukaj wynik pomiaru w poniższej tabeli.

 


 

 Pomiar dłoni w cm