• -15%
Rękawice Black Diamond Mont Blanc

Rękawice Black Diamond Mont Blanc

Antypoślizgowe, oddychające rękawice z impregnacją hydrofobową. Rękawice Black Diamond Mont Blanc, zapewnią ochronę w trudniejszych warunkach atmosferycznych, ale nie spowolnią Cię w czasie górskiego biegu, czy innych zmagań w terenie podczas których liczy się czas i precyzja. Rękawice Black Diamond Mont Blanc posiadają unikalny silikonowy print na wewnętrznej stronie, zapewniający pewny chwyt kijka lub butelki.

Rozmiar
Wysyłamy w 24 godziny
84,15 zł 99,00 zł -15%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 99,00 zł

 

Rękawice Black Diamond Mont Blanc - lekkie rękawice chroniące przed niekorzystną pogodą z wykończeniem antypoślizgowym, które zapewni pewny uchwyt kijka lub bidonu. Rękawice posiadają wykończenie palca wskazującego pozwalające obsługiwać smartfon

 

Antypoślizgowe, oddychające rękawice z impregnacją hydrofobową rękawice, zapewnią ochronę w trudniejszych warunkach atmosferycznych, ale nie spowolnią Cię w czasie górskiego biegu, czy innych zmagań w terenie podczas których liczy się czas i precyzja. Rękawice Black Diamond Mont Blanc posiadają unikalny silikonowy print na wewnętrznej stronie, zapewniający pewny chwyt kijka lub butelki.

Rękawice Black Diamond Mont Blanc wykonane z lekkiej tkaniny streczowej zostały zabezpieczone przed nasiąkaniem wilgocią, nie będą chłonąć wody z zewnątrz, tkanina doskonale oddycha, odprowadzając na zewnątrz nadmiar wilgoci produkowanej na dłoniach podczas intensywnej aktywności fizycznej. Wykończenie kciuka oraz palca wskazującego pozwala na korzystanie z ekranów dotykowych w smartfonach bez zdejmowania rękawic. Podwójny cienki mankiet sprawia, iż jeszcze lepiej można dostosować ubranie do panujących warunków.

 

Specyfikacja:

 

Waga (pary): 56g
Zakres temperatur: Extremum/Komfort: -4/4

BD801095
1 Przedmioty
793661337560

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.