Rękawice Black Diamond Crag Half Finger Gloves
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-18%

Rękawice Black Diamond Crag Half Finger Gloves

Rękawiczki do wspinaczki bez palców, doskonałe do asekuracji wspinaczkowej lub na via ferraty. Oddychające i wytrzymałe, wykonane z elastycznego materiału, wnętrze dłoni wzmocniono syntetyczną skórą. Zapięcie na rzep na nadgarstku pozwoli wygodnie dopasować rękawicę. Ochronią ręce zapewniając pewny chwyt i operację sprzętem.

Czarny, L
Czarny, XS
Czarny, XL
Czarny, S
Czarny, M
Czerwony, XL
Czerwony, L
Granatowy, S
Granatowy, XL
Granatowy, M
Granatowy, L
81,92 zł 99,90 zł -18% 66,60 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 99,90 zł
check wysyłamy w 24 godziny

Black Diamond Crag Half Finger Gloves. Rękawice wspinaczkowe bez palców - lekkie i oddychające wzmacniane miękką syntetyczną skórą. Ochronią dłonie podczas asekuracji czy pokonywania Via Ferrata

 

Rękawiczki do wspinaczki bez palców, doskonale sprawdzą się przy asekuracji partnera wspinaczkowego lub na via ferraty. Rękawiczki Crag Half Finger są lekkie, oddychające i wytrzymałe, wykonane z elastycznego materiału, wnętrze dłoni wzmocniono syntetyczną skórą. Dodatkowe wzmocnienie zastosowano w przestrzeni pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym. Zapięcie na rzep na nadgarstku pozwoli wygodnie dopasować rękawicę  na dłoni. Ochronią ręce zapewniając pewny chwyt i operację sprzętem.

Waga: 70g

BD801859
4 Przedmioty
793661177869

Aby dobrać odpowiedni rozmiar rękawic Black Diamond, należy :

1. Zmierz dłoń zgodnie z poniższym rysunkiem ( mierzymy szerokość dłoni na linii kostek w najszerszym miejscu, oraz długość dłoni od nadgarstka do czubków palców)

2. Wybierz większy z pomiarów.

3. Odszukaj wynik pomiaru w poniższej tabeli.

 


 

 Pomiar dłoni w cm

 

Zobacz także
2 innych produktów w tej samej kategorii: