Black Diamond Soloist Finger Gloves rękawice ocieplone Primaloft Gold
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Rękawice Black Diamond Soloist Finger Gloves

Dwuwarstwowe rękawice Black Diamond Soloist Finger Gloves z wydzielonym palcem wskazującym. Zaprojektowane z myślą o komforcie zimowej wspinaczki i  optymalnym dostosowaniu do pogody. Rękawica zewnętrzna z membraną BDry zatrzymuje wilgoć, wewnętrzna zaś ocieplona Primaloft Gold, zatrzymuje ciepło naszych rąk. Dla poprawy stabilności chwytu wnętrze dłoni oraz czubki palców wzmocniono kozią skórą.

XL
L
M
479,20 zł 599,00 zł -20% 389,59 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 415,20 zł
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Black Diamond Soloist Finger Gloves - dwuwarstwowe rękawice z oddzielnym palcem wskazującym, stworzone do zimowej wspinaczki. Rękawica zewnętrzna z wodoszczelną membraną, wewnętrzna - ocieplona syntetycznym puchem - Primaloft Gold

 

Rękawice Soloist Finger Gloves od Black Diamond zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wymagań zimowej wspinaczki. Dwuwarstwowa konstrukcja rękawic pozwala na lepsze dostosowanie do panujących warunków.

To co wyróżnia ten model rękawic spośród wielu propozycji to wydzielenie z rękawicy palca wskazującego aby zyskać jeszcze większą swobodę działania i nowe możliwości. Zewnętrzna rękawica wyposażona w wodoszczelną membranę BDry, uszyta została z oddychającego i wytrzymałego na mechaniczne szkodzenia Pertex Shield. Wnętrze dłoni oraz czubki palców obszyte miękką i mocną kozią skórką, całość połączona wytrzymałymi kevlarowymi przeszyciami.

Wewnętrzna rękawica, została ocieplona syntetycznym puchem Primaloft Gold, który grzeje nawet jeśli zamoknie, jednocześnie szybko oddaje wilgoć i wysycha.

W cieplejszych warunkach do operowania w skale wystarczą rękawice zewnętrzne, ale kiedy zrobi się naprawdę zimno, możemy wyjąć naszego "asa z rękawa" i założyć wewnętrzną ciepłą rękawicę.

Wydłużony mankiet ze ściągaczem pozwoli nałożyć rękawice na kurtkę i zabezpieczyć dłonie przed nasypywaniem się śniegu lub lodu do środka.

 

Specyfikacja:

Waga (pary): 261g
Zakres temperatur: Extremum/Komfort: -29/-12
Ocieplenie rękawicy wewnętrznej: Primaloft Gold 340g

BD801691
3 Przedmioty
793661510536

Aby dobrać odpowiedni rozmiar rękawic Black Diamond, należy :

1. Zmierz dłoń zgodnie z poniższym rysunkiem ( mierzymy szerokość dłoni na linii kostek w najszerszym miejscu, oraz długość dłoni od nadgarstka do czubków palców)

2. Wybierz większy z pomiarów.

3. Odszukaj wynik pomiaru w poniższej tabeli.

 


 

 Pomiar dłoni w cm

 

6 innych produktów w tej samej kategorii: