Paszportówka Pacsafe Coversafe X75 szary
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Paszportówka Pacsafe Coversafe X75 szary

Bezpieczna paszportówka z licznymi zabezpieczeniami antykradzieżowymi. Pasek paszportówki został wzmocniony stalową linką, która uniemożliwia jego przecięcie, główna przegroda paszportówki zamykana suwakiem, który jeszcze dodatkowo zabezpiecza ekspresik. Nie da się jej otworzyć niepostrzeżenie. Dodatkowo posiada ona ochronę RFID przed sczytaniem kart płatniczych czy danych zapisanych w paszporcie.

 

99,90 zł (brutto) 81,22 zł (netto)
new_releases Dostępność produktu 3 dni

Pacsafe Coversafe X75 kolor szary - paszportówka wyposażona w zabezpieczenia antykradzieżowe

Doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy lubią cieszyć się podróżą i beztroskim zwiedzaniem, bez ciągłego kontrolowania bezpieczeństwa dokumentów lub portfela. Bezpieczna Coversafe X75 paszportówka z licznymi zabezpieczeniami antykradzieżowymi. Pasek paszportówki został wzmocniony stalową linką, która uniemożliwia jego przecięcie, główna przegroda paszportówki zamykana suwakiem, który jeszcze dodatkowo zabezpiecza ekspresik. Nie da się jej otworzyć niepostrzeżenie. Dodatkowo posiada ona ochronę RFID przed sczytaniem kart płatniczych czy danych zapisanych w paszporcie.

W paszportówce znajdziemy jeszcze kieszonkę z łatwym dostępem, a całośc zapinana jest jeszcze klapką z rzepem.

Seria Coversafe zaprojektowana jest do wygodnego noszenia pod ubraniem, przylegająca do ciała strona paszportówki wykonana została z miękkiego oddychającego materiału.

 

Specyfikacja:

Materiał: (materiał zewnętrzny) 75D polyester, PU1000mm (podszewka) 200D polyester, PU1000mm
Wymiary (wys x szer): 17,5cm x 13,5cm
Długość paska: 29-62cm
Waga: 60 g

 Zobacz też inne saszetki turystyczne!

PCO10148103
688334021566