Pacsafe Venturesafe X saszetka biodrowa z zabezpieczeniami antykradzieżowymi
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Pacsafe Venturesafe X saszetka biodrowa

Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Venturesafe X posiada liczne zabezpieczenia przed kradzieżą gotówki, dokumentów czy tożsamości. Jeśli lubisz podróżować ze spokojną głową, podziwiać miejsca i zabytki, z saszetką Pacsafe będzie to możliwe. Zewnętrzna kieszeń wzmocniona stalową siateczką nie pozwoli na przecięcie materiału, liczne kieszenie zamkniemy specjalnymi suwakami, które po odpowiednim zablokowaniu uniemożliwiają rozsunięcie saszetki i wydobycie zawartości. Pas biodrowy wzmocniony został stalową linką, odporną na przecięcie, zapinamy go specjalną klamerką z blokadą. Taka konstrukcja pozwala bezpiecznie zapiąć  saszetkę do krzesła w kawiarni, lub innego miejsca, gdzie chcemy ją zabezpieczyć po zdjęciu z pasa

 

269,10 zł (brutto) 299,00 zł -10% 218,78 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Pacsafe Venturesafe X saszetka biodrowa z zabezpieczeniami antykradzieżowymi

 

Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Venturesafe X posiada liczne zabezpieczenia przed kradzieżą gotówki, dokumentów czy tożsamości. Jeśli lubisz podróżować ze spokojną głową, podziwiać miejsca i zabytki, z saszetką Pacsafe będzie to możliwe.

Wszystkie niezbędne rzeczy możemy poukładać w 3 głównych kieszeniach: przedniej, dużej środkowej z przegródkami, w której zmieści się 7 calowy tablet, oraz mniejszej kieszeni umiejscowionej na tylnej ściance saszetki. Przednia i środkowa kieszeń posiada blokadę RFID.

Zewnętrzna kieszeń wzmocniona stalową siateczką Exomesh nie pozwoli na przecięcie materiału, liczne kieszenie zamkniemy specjalnymi suwakami, które po odpowiednim zablokowaniu uniemożliwiają rozsunięcie saszetki i wydobycie zawartości.

Pas biodrowy wzmocniony został stalową linką, odporną na przecięcie, zapinamy go specjalną klamerką PopNLock z blokadą. Taka konstrukcja pozwala bezpiecznie zapiąć  saszetkę do krzesła w kawiarni, lub innego miejsca, gdzie chcemy ją zabezpieczyć po zdjęciu z pasa.

 

Specyfikacja:

Materiały: 210D Nylon Diamond Ripstop, PU1000mm; Lining: 200D Polyester Oxford, PU1000mm

Wymiary (wys x szer x gł): 18 x 38 x 12 cm

Waga: 340g

Pojemność: 4l

Długość paska: 82.6 cm - 121 cm

Blokada RFID blokuje częstotliwości 10MHz do 3GHz

 

 

PVE60500626
688334043612