Saszetka nerka męska Pacsafe Vibe 150 camo
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Saszetka nerka męska Pacsafe Vibe 150 camo

Męska saszetka nerka Pacsafe Vibe 150 camo, zakładana na ramię lub ukośnie przez plecy. Uzbrojona w zabezpieczenia antykradzieżowe. W zależności od preferencji saszetkę można nosić zapiętą ukośnie przez plecy lub klasycznie na biodrach. Kieszenie główna oraz przednia zamykane są na suwaki, które dodatkowo zamyka następna blokadka. Przednia kieszeń z ochroną RFID wzmacniana stalową siateczką. Pas zabezpieczony stalową linką oraz specjalną sprzączką.

268,00 zł (brutto) 217,89 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Pacsafe Vibe 150 Camo męska saszetka - nerka na plecy lub pas. Saszetka turystyczna męska z licznymi zabezpieczeniami antykradzieżowymi

Męska saszetka nerka z zabezpieczeniami antykradzieżowymi. W zależności od preferencji saszetkę można nosić zapiętą ukośnie przez plecy lub klasycznie na biodrach. Z pozoru niewielka saszetka ma pojemność aż 4l.

Kieszenie główna oraz przednia zamykane są na innowacyjne suwaki Roobar Sport, które połączone dodatkowo zamyka następna blokada. Przednia kieszeń została wzmocniona stalową siateczką Exomesh odporną na przecięcia. Dodatkowym zabezpieczeniem paszportów oraz kart płatniczych umieszczonych w przedniej kieszeni jest blokada RFID uniemożliwiająca sczytanie zapisanych na nich danych lub pobranie z kart drobnych kwot.

Pojemna główna kieszeń posiada dodatkowy wewnętrzny organizer oraz trok do przypięcia kluczy.

Przecięcie głównego pasa uniemożliwia zastosowanie stalowej linki jako jego  wzmocnienia. Z niekonwencjonalnym rozwiązaniem spotkamy się również jeśli chodzi o zapięcie główne pasa. System PopNLock powoduje iż niemożliwe jest niezauważone jego odpięcie.

Pacsafe Vibe 150 to przede wszystkim bezpieczeństwo dokumentów, kart czy gotówki i to nie tylko w podróży, ale też w codzienności miejskiej dżungli. Męski plecak-saszetka zabezpieczający wszystkie miejsca, które mógłby wykorzystać kieszonkowiec sprawia, że podróżujesz ze spokojną głową, koncentrując się na innych sprawach niż tylko bezpieczeństwo zawartości saszetki.

Specyfikacja produktu:

  • Materiał: zewnętrzny - 210 Nylon, PU1000mm / Drugi materiał: 600D Polyester, PU1000mm (podszewka) 200D Polyester, PU 1000mm
  • Wymiary: (wys. szer. x głęb.) 33 x 16 x 6 cm
  • Waga: 370g
  • Pojemność 4 litry
  • Długość paska min: 101cm - max: 147 cm
  • Kolor: camo

PVI60161802
688334030391