SIGG

SIGG – producent najwyższej jakości butelek i bidonów sportowych i turystycznych dla dorosłych i dla dzieci

Szwajcarski producent, szczególnie rozpoznawany na świecie z powodu produkcji popularnych klasycznych butelek Sigg – lekkich aluminiowych bidonów, zakręcanych na klasyczny korek z uszkiem. W ostatnich latach w odpowiedzi na potrzeby Klientów oferta marki została znacznie rozbudowana o szeroką gamę produktów w której znajdziemy bidony Sigg z aluminium, szkła, tworzywa, bidony turystyczne i sportowe oraz bidony dziecięce z pięknymi kolorowymi nadrukami oraz postaciami z bajek. Wśród propozycji marki Sigg pojawiły się również praktyczne kubki termiczne oraz termosy Sigg również w wersji z zaparzaczką do herbaty.

Do większości produktów producent oferuje dodatkowe akcesoria takie jak pokrowce termoizolacyjne, wymienne korki, ustniki, słomki. Wszystko to umożliwia lepsze dostosowanie produktów do potrzeb i oczekiwań  użytkowników.

Co takiego szczególnego jest w tych butelkach Sigg? Oprócz pięknego designu odpowiadają one na potrzeby osób świadomych ekologicznie jak i prowadzących zdrowy tryb życia. Klasyczne butelki SIGG wykonywane są z jednego kawałka aluminium (nie mają łączeń), malowane są proszkowo – bez użycia rozpuszczalników i niezwykle kolorowe. Od wewnątrz posiadają specjalną powłokę odporną na działanie kwasów owocowych i napojów izotonicznych, dzięki której napoje zachowują własny smak i zapach. Bidony Sigg firmy wolne są od niekorzystnych dla zdrowia człowieka substancji takich jak ftalany i Bisfenol A. Produkty SIGG są bardzo trwałe, szczelne i nadają się w 100% do recyklingu.

Lekkie, aluminiowe butelki wielokrotnego użytku są dziś czymś więcej niż tylko bidonami na napoje. Ich lekkość i funkcjonalność kwalifikuje je jako istotne wyposażenie dla osób aktywnych, sportowców, a na niższych wysokościach stanowią „must-have” dla gwiazd filmowych i supermodelek, wielką popularnością cieszy się również szeroka oferta przygotowana z myślą o najmłodszych.

Historia marki sięga roku 1908, kiedy to w szwajcarskim Biel firma rozpoczyna produkcję artykułów gospodarstwa domowego z aluminium, m.in. łóżek i butelek na napoje. W 1917 roku otrzymuje nową siedzibę i nazwę - Sigg AG Aluminiumwarenfabrik we Frauenfeld. W 1958 roku - 50 lat od rozpoczęcia produkcji - rodzina produktów SIGG obejmuje już kilka tysięcy artykułów gospodarstwa domowego i elementów wyposażenia sportowego. Kolejne lata przynoszą przełomowe w dziejach marki momenty: 1980 – pojawia się pierwsza jednokolorowa, powlekana butelka do picia, 1992 – wielofunkcyjne, kolorowe nasadki do picia, 1993 – wpisanie produktów SIGGa do kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku, 1995 – nowy zakład produkcyjny, 2003 – nowa siedziba, pełna otwartych przestrzeni ułatwiających pracę, gdzie do dziś projektuje i produkuje się jedyne i niepowtarzalne butelki, bidony i termosy, 2014 - nagroda Red Dot za wybitne osiągnięcia w zakresie projektowania produktu.

-5%
Butelka SIGG Disney Bella Unicorn 0,4L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg 0,4L na napoje dla dzieci z Bellą Jednorożcem. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.
74,01 zł
77,90 zł
SIGG Neoprene Kids Pouch 0,4L pokrowiec termiczny do butelek
Wysyłamy w 24 godziny

Neoprenowy pokrowiec izolacyjny do bidonów dziecięcych Sigg o pojemności 0,4L. Pozwala utrzymać temperaturę napoju przez około 2-3 godziny, a jednocześnie ochroni samą butelkę przed obtłuczeniami i wgnieceniami. Posiada plastikowy karabińczyk i rzep ułatwiający transport.
39,00 zł
SIGG Bottle Clean tabletki do czyszczenia termosów
Wysyłamy w 24 godziny

Tabletki do czyszczenia butelek SIGG oraz termosów tej marki. pozwalają usunąć osad, który mógł osadzić się w trakcie ich użytkowania. Opakownie zawiera 20 sztuk.
26,90 zł
Pokrowiec termiczny do butelek dziecięcych SIGG Neoprene Kids Pouch 0.3L
Wysyłamy w 24 godziny

Neoprenowy pokrowiec izolacyjny do bidonów dziecięcych Sigg o pojemności 0,3L oraz 0,4L. Pozwala utrzymać temperaturę napoju przez około 2-3 godziny, a jednocześnie ochroni samą butelkę przed obtłuczeniami i wgnieceniami. Posiada plastikowy karabińczyk i rzep ułatwiający transport.
34,00 zł
-5%
SIGG Cars Speed 0,4 litra
Wysyłamy w 24 godziny

Lekki i szczelny bidon na napoje dla dzieci z ukochanym przez dzieci bohaterem filmu Auta: Zygzakiem McQueenem. Wygląd tego bidonu zachwyci najmłodszych. Bidony Sigg są ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, a wlane do nich płyny zachowują pierwotny zapach i smak.

75,05 zł
79,00 zł
Butelka SIGG 0,4L The Good Dinosaur
Wysyłamy w 24 godziny

Szczelny bidon  0,4L na napoje dla dzieci motywem wesołego dinozaura, lubianego przez dzieci diplodoka. Posiada wszystko to, co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i lekki. Bidony SIGG nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

 

 

81,90 zł
Pokrowiec termiczny do butelek SIGG Neoprene Black WMB 1.0L
Wysyłamy w 24 godziny

Neoprenowy pokrowiec termiczny pasujący do bidonów Sigg z szeroką szyjką WMB, o pojemności 1,0L. Wygodne etui, które pomaga utrzymać  temperaturę napoju do 2-3 godzin, a równocześnie chroni bidon przed obtłuczeniami i wgnieceniami. Zapinany na rzep, posiada plastikowy karabińczyk do przypięcia.

 

49,00 zł
SIGG Disney Winnie The Pooh 0,3 litra - bidon dla dzieci z Kubusiem Puchatkiem
Wysyłamy w 24 godziny

Wytrzymały i szczelny bidon na napoje dla dzieci z Kubusiem Puchatkiem. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, a wlane do nich płyny zachowują pierwotny zapach i smak.
67,90 zł
SIGG Neoprene Black 0,6 litra pokrowiec termoizolacyjny
Wysyłamy w 24 godziny

Neoprenowy pokrowiec termiczny butelki Sigg o pojemności 0,6L. Lekkie izolujące etui pozwala na utrzymanie temperatury napoju wlanego do bidonu do 2-3 godzin, jednocześnie chroni bidon przed obtłuczeniami i wgnieceniami. Pokrowiec posiada rzep oraz karabińczyk, które pomogą przymocować butelkę w dogodnym miejscu.

42,00 zł
Butelka WMB SIGGnature White 1L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG w kolorze białym o pojemności 1 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, idealny partner do aktywności sportowej. Butelki z linii WMB mają szeroką szyjkę, która ułatwia nalewanie płynów, wrzucanie kostek lodu, czy późniejsze mycie. Wnętrze butelki pokryte specjalną powłoką, dzięki której nie przechodzi ona zapachami ani smakami, a nalewane płyny zachowują pierwotny smak.
89,00 zł
Pokrowiec termiczny SIGG Neoprene Black WMB 0,75L
Wysyłamy w 24 godziny

Neoprenowy pokrowiec termiczny pasujący do bidonów Sigg z szeroką szyjką WMB, o pojemności 0,75L. Wygodne etui, które pomaga utrzymać  temperaturę napoju do 2-3 godzin, a równocześnie chroni bidon przed obtłuczeniami i wgnieceniami. Zapinany na rzep, posiada plastikowy karabińczyk do przypięcia.

45,00 zł
Butelka SIGG Fabulous Aqua 1L
Wysyłamy w 24 godziny
Klasyczna butelka SIGG na napoje. Zamykany nakręcanym korkiem bidon SIGG Fabulous Aqua o pojemności 1 litra jest szczelny, bardzo lekki i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu.

Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak i zapach, a butelka jest łatwa w  myciu.
69,90 zł
Butelka WMB SIGGnature Black 1L
Wysyłamy w 24 godziny
Butelka SIGG w kolorze czarnym o pojemności 1 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, idealny partner do aktywności sportowej. Butelki z linii WMB mają szeroką szyjkę, która ułatwia nalewanie płynów, wrzucanie kostek lodu, czy późniejsze mycie. Wnętrze butelki pokryte specjalną powłoką, dzięki której nie przechodzi ona zapachami ani smakami, a nalewane płyny zachowują pierwotny smak. 
89,00 zł
Butelka SIGG Star Wars Yoda 0,4L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg na napoje dla dzieci z motywem Mistrza Yody z filmu Star Wars. Oferuje wszystko to, co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i naprawdę lekki. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.

 

 

81,00 zł
Sigg DYN Sports Black Touch 750 ml sportowy bidon
Wysyłamy w 24 godziny
Metalowa sportowa butelka SIGG z inteligentnym  przedłużonym ustnikiem DYN sport, który pozwala na picie bez przechylania butelki. Butelka w klasycznej, nieco surowej aluminiowej wersji. Szeroka szyjka bidonu umożliwia łatwe mycie, pozwala również na wrzucenie do środka kostek lodu. Pionowe tłoczenia na butelce pozwalają na pewny chwyt. Nawet po nalaniu gazowanego napoju butelka pozostaje szczelna.
89,00 zł
Butelka SIGG Disney Elsa 0,4L litra - bidon z Elsą
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg 0,4L na napoje dla dzieci z Elsą. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.

79,00 zł
Butelka SIGG Minnie Mouse 0,4L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg 0,4L na napoje dla dzieci z Myszką Minnie. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak. 

77,90 zł
Butelka SIGG Flowers 0,4L - bidon dla dzieci
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg Flowers 0,4 litra na napoje dla dzieci z kwiecistym nadrukiem. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.

 

 

77,90 zł
Butelka SIGG CYD Pure White/ Orange 0,6L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-pomarańczowa. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.

 

81,00 zł
SIGG Butelka Stella Red
Wysyłamy w 24 godziny

Szklana butelka SIGG na wodę lub inne napoje z izolującym pokrowcem termicznym. Wykonana z solidnego białego szkła butelka Sigg Stella Red o pojemności 0,5L pozwala na przechowywanie wody jak również napojów gazowanych.

Ochronny neoprenowy pokrowiec zamykany suwakiem, oprócz właściwości termoizolacyjnych  chroni butelkę w razie upadku oraz zapewnia bezpieczny chwyt.

Butelka jest ekologiczna, podlega recyklingowi, jest łatwa w utrzymaniu czystości, można ją myć w zmywarce. Nie zawiera BPA ani ftalanów.

79,00 zł
Butelka SIGG CYD Pure White/ Green 0,6L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-zielona. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.
81,00 zł
Butelka SIGG CYD Pure White/ Blue 0,6L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-niebieska. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.

81,00 zł
Bidon SIGG KBT Tomato 0,4L
Wysyłamy w 24 godziny

Szczelny dziecięcy bidon SIGG KBT Tomato 0,4L na napoje. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony Sigg nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze powierzchnia butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

 

62,90 zł
Butelka SIGG CYD Pastel Green 0,6L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day - pastelowa zieleń. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka spawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.
81,00 zł