Bridgedale MerinoFusion Summit
Bridgedale MerinoFusion Summit
Bridgedale MerinoFusion Summit
Bridgedale MerinoFusion Summit

Bridgedale MerinoFusion Summit

Bardzo ciepłe męskie skarpety z wełną merino, przeznaczone w szczególności do zimowych trekkingów lub wypraw w rejony o niskich temperaturach. Skarpety posiadają gęsto tkane wzmocnienie pod całą stopą, okolicą palców, oraz ścięgna Achillesa, zapobiegając otarciom spowodowanym przez buty. Skarpety posiadają płasko łączone szwy.

Kolor
Rozmiar
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
84,90 zł

 

Bridgedale MerinoFusion Summit – bardzo ciepłe męskie skarpety na zimowe trekkingi

Bridgedale MerinoFusion Summit wyróżniają się przede wszystkim świetnymi właściwościami termicznymi. To po prostu skarpety bardzo ciepłe, dostosowane do ciężkich zimowych zadań, w których liczy się przede wszystkim ochrona przed zimnem i właściwości amortyzacyjne skarpet. Gęsto tkane włókna zapewniają dobre tłumienie drgań  jednocześnie determinując najwyższy komfort termiczny. MerinoFusion Summit nadają się świetnie do całodniowych, zimowych wycieczek z ciężkim plecakiem. Konstrukcja skarpet Bridgedale dzięki dbałości o każdy detal konstrukcyjny, zapewnia nieprawdopodobny komfort użytkowania. Płaskie szwy przy palcach nie powodują ucisku oraz nieprzyjemnego ocierania. Miękki, podwójny, bezuciskowy ściągacz trzyma skarpetę na miejscu w czasie wielogodzinnego marszu, zapobiegając zwijaniu i ocieraniu podudzia.

Materiałowo skarpety MerinoFusion Summit oparte są o niezwykłą wełnę z merynosów, która obecnie stanowi najdoskonalsze zabezpieczenie przed niską temperaturą, jakie stworzyła natura. Wełna Merino w chłodne dni utrzymuje ciepło, natomiast kiedy temperatura rośnie, przędza szybko odprowadza wilgoć od ciała. MerinoFusion® pozwoliła trwale połączyć wełnę Merino z włóknami Coolmax®, dzięki czemu jakość skarpet nie będzie malała wraz z okresem ich użytkowania. Dodatek elastycznych włókien Lycra® jest gwarancją dobrego dopasowania do stopy i odporności na odkształcenia.

Z badań przeprowadzonych przez firmę Bridgedale wynika, iż użytkownicy podczas doboru skarpet biorą pod uwagę ich właściwości termiczne oraz amortyzacyjne. By ułatwić dokonanie odpowiedniego wyboru, stworzono skalę, przedstawiającą wskaźnik amortyzacji oraz wskaźnik termiki. Pokazuje ona jasno stosunek obu wskaźników, pozwalając tym samym rozwiać wątpliwości co do obiektu poszukiwań.Skład:

  • 47% Wełna Enduro
  • 34% Nylon/poliamid
  • 18% Endurofil™/polypropylene
  • 1% Lycra®/elastan

 

Skarpety objęte 3-letnią gwarancją producenta

 

BridgeMerinoFusionSummit
1 Przedmiot
610306101099

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.