Bridgedale WoolFusion Trail Ultra Light lekkie męskie skarpety
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Bridgedale WoolFusion Trail Ultra Light

Ultralekkie męskie skarpety Bridgedale WoolFusion Trail Ultra Light, w których będziesz czuł się komfortowo, nawet w czasie największych upałów. Są idealne na wielogodzinne marsze, lekki hiking, do biegania czy do jazdy na rowerze. Wełna użyta w skarpetach zapewnia transport wilgoci na zewnątrz, współpracując z lekkimi butami. Konstrukcja skarpet zapewnia komfort użytkowania. Płaskie szwy przy palcach nie powodują ucisku oraz ocierania.

Szary, L 44-47
70,32 zł 87,90 zł -20% 57,17 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 54,32 zł
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Bridgedale WoolFusion Trail Ultra Light - lekkie skarpety przeznaczone do wszelakiej aktywności fizycznej w najbardziej upalne dni lataBridgedale WoolFusion Trail Ultra Light  to ultralekkie skarpety, w których będziesz czuł się komfortowo, nawet w czasie największych upałów. Są idealne na wielogodzinne marsze, lekki hiking, do biegania czy  też do jazdy na rowerze. Wełna użyta w skarpetach zapewnia doskonały transport wilgoci na zewnątrz, współpracując z wszystkimi lekkimi butami. Konstrukcja skarpet Bridgedale zapewnia nieprawdopodobny komfort użytkowania. Płaskie szwy przy palcach nie powodują ucisku oraz nieprzyjemnego ocierania. Miękki podwójny, bezuciskowy ściągacz trzyma skarpetę na miejscu w czasie wielogodzinnego marsz, zapobiegając zwijaniu i ocieraniu podudzia.

Wysokiej klasy wełna Thoug utrzymuje optymalny komfort termiczny, dostosowany do intensywności wysiłku fizycznego oraz warunków atmosferycznych. Polipropylenowe włókna Endurofil™ nadają skarpetom jeszcze lepszych właściwości termicznych, ale przede wszystkim wysokiej wytrzymałości na zużycie podczas użytkowania oraz pielęgnacji. Unikalna technologia WoolFusion® pozwoliła trwale połączyć wełnę Thoug z włóknami Endurofil™, dzięki czemu jakość skarpet nie będzie malała wraz z okresem ich użytkowania. Dodatek elastycznych włókien Lycra® jest gwarancją dobrego dopasowania do stopy i odporności na odkształcenia.

Z badań przeprowadzonych przez firmę Bridgedale wynika, iż użytkownicy podczas doboru skarpet biorą pod uwagę ich właściwości termiczne oraz amortyzacyjne. By ułatwić dokonanie odpowiedniego wyboru, stworzono skalę, przedstawiającą wskaźnik amortyzacji oraz wskaźnik termiki. Pokazuje ona jasno stosunek obu wskaźników, pozwalając tym samym rozwiać wątpliwości co do obiektu poszukiwań.Skład:
35% Wełna Thoug
31% Nylon – poliamid
31% Endurofil™ - polipropylen
3% Lycra® - elastan

 

TRAIL UL
3 Przedmioty
610306100924