Bridgedale Hike Midweight Lady Merino Comfort
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Bridgedale Hike Midweight Lady Merino Comfort

Całoroczne damskie skarpety turystyczne Bridgedale Hike Midweight Merino Comfort z bardzo dobrą amortyzacją całej stopy, które doskonale oddychają. Na bazie elastycznej lycry połączono włókna naturalnej wełny merino, cenionej ze względu nas właściwości antybakteryjne oraz termoaktywne. Włókna merino połączono z włóknami Coolmax, które szybciej transportują wilgoć na zewnątrz od stopy, a skarpety będą trwalsze w użytkowaniu.


Skarpety posiadają system efektywnego dopasowania do stopy: lekki ściągacz na łuku stopy, zapobiega przesuwaniu oraz górną część która nie powoduje ucisku na łydkę.


Skarpeta posiada płasko łączone szwy na palcach, oraz profilowaną trójwymiarowo piętę, nawet po wielokrotnym praniu zachowa kształt i elastyczność. Skarpety to nowa wersja modelu Merinofusion Trekker.

76,42 zł (brutto) 89,90 zł -15% 62,13 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny


Damskie skarpety turystyczne Bridgedale Hike Midweight Merino Comfort, skarpety turystyczne z wysoką amortyzacją


Całoroczne damskie skarpety turystyczne Bridgedale Hike Midweight Merino Comfort z bardzo dobrą amortyzacją całej stopy, które doskonale oddychają. Na bazie elastycznej lycry połączono włókna naturalnej wełny merino, która ceniona jest ze względu nas właściwości antybakteryjne oraz termoaktywne. Włókna merino połączono z włóknami Coolmax, dzięki którym szybciej będzie odbywał się transport wilgoci na zewnątrz pd stopy, a także będą znacznie trwalsze w użytkowaniu.


Skarpety posiadają system efektywnego dopasowania do stopy: lekki ściągacz na łuku stopy, który zapobiega przesuwaniu oraz górną część skarpety która nie powoduje ucisku na łydkę.


Skarpeta posiada płasko łączone szwy na palcach, oraz profilowaną trójwymiarowo piętę, nawet po wielokrotnym praniu zachowa kształt i elastyczność.


Skarpety to nowa wersja modelu Merinofusion Trekker.


Specyfikacja:


Wełna Merino: 27%


Włókna Coolmax: 50%


Nylon/ poliamid: 22%


Lycra: 1%


LadyHikeMWMC
2 Przedmioty
610306137425