Bridgedale Hike Midweight Merino Performance
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Bridgedale Hike Midweight Merino Performance

Całoroczne męskie skarpety turystyczne Bridgedale Hike Midweight Merino Comfort z bardzo dobrą amortyzacją całej stopy, które doskonale oddychają. Na bazie elastycznej lycry połączono włókna naturalnej wełny merino, cenionej ze względu nas właściwości antybakteryjne oraz termoaktywne. Włókna merino połączono z włóknami Coolmax, które szybciej transportują wilgoć na zewnątrz od stopy, a skarpety będą trwalsze w użytkowaniu.

Nowa odsłona skarpet znanych jako Bridgedale Trekker posiadają system efektywnego dopasowania do stopy: lekki ściągacz na łuku stopy, zapobiega przesuwaniu oraz górną część która nie powoduje ucisku na łydkę.

Skarpeta posiada płasko łączone szwy na palcach, oraz profilowaną trójwymiarowo piętę, nawet po wielokrotnym praniu zachowa kształt i elastyczność.

Czarny, M 40-43
Czarny, XL 48+
Czarny, L 44-47
Grafitowy, M 40-43
Grafitowy, XL 48+
Grafitowy, L 44-47
76,42 zł (brutto) 89,90 zł -15% 62,13 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Męskie całoroczne skarpety turystyczne Bridgedale Hike Midweight Merino Comfort z wysoką amortyzacją

Całoroczne męskie skarpety turystyczne Bridgedale Hike Midweight Merino Comfort z bardzo dobrą amortyzacją całej stopy, które doskonale oddychają. Na bazie elastycznej lycry połączono włókna naturalnej wełny merino, która ceniona jest ze względu nas właściwości antybakteryjne oraz termoaktywne. Włókna merino połączono z włóknami Endurofil, dzięki którym szybciej będzie odbywał się transport wilgoci na zewnątrz pd stopy, a także będą znacznie trwalsze w użytkowaniu.

Przeznaczone na całodzienne a nawet wielodniowe trekkingi skarpety posiadają system efektywnego dopasowania do stopy: lekki ściągacz na łuku stopy, który zapobiega przesuwaniu oraz górną część skarpety która nie powoduje ucisku na łydkę.

Skarpeta posiada płasko łączone szwy na palcach, oraz profilowaną trójwymiarowo piętę, nawet po wielokrotnym praniu zachowa kształt i elastyczność.

Skarpety to nowa wersja modelu Merinofusion Trekker.

Specyfikacja:

Wełna : 26%

Wełna merino 18%

Nylon/ poliamid:38%

Endurofil 17%

Lycra: 1%MHikeMWMP
3 Przedmioty
610306136091