Bridgedale Explorer Heavyweight Merino Perfrmancee ciepłe męskie skarpety wyprawowe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-18%

Bridgedale Explorer Heavyweight Merino Performance Boot

Bridgedale Explorer Heavyweight Boot Merino Performance to bardzo ciepłe męskie skarpety z wełną merino do wysokich butów trekkingowych. Skarpety idealne na trekkingi w ekstremalnie zimowych warunkach lub wypraw w rejony o niskich temperaturach.

Skarpety Bridgedale Explorer posiadają wygodną, gęsto tkaną amortyzację pod całą podeszwą stopy, okolicą palców, oraz ścięgna Achillesa, zapobiegając otarciom spowodowanym przez buty. Dzięki połączeniu wełny merino z czystą żywą wełną skarpety będą one dobrze oddychać i szybko wysychać, zapewniając jednocześnie wyjątkowo miękką amortyzację.

Dodatek elastycznej lycry pomoże wlepszym dopasowaniu do stopy i zapobiegnie przesuwaniu skarpety podczas marszu. W skarpetach Explorer Heavyweight zastosowano płaskie łączenia szwów aby zapobiec urazom.

Czarny, L 44-47
Czarny, M 40-43
Czarny, XL 48+
Granatowy, L 44-47
Granatowy, XL 48+
94,29 zł (brutto) 114,99 zł -18% 76,66 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

 

Bridgedale Explorer Heavyweight Merino Performance – bardzo ciepłe męskie skarpety na zimowe trekkingi lub wyprawy w rejony o niskich temperaturach 

Bridgedale Explorer Heavyweight Boot Merino Performance to bardzo ciepłe męskie skarpety z wełną merino, odpowiednie na trekkingi w ekstremalnie zimowych warunkach lub wypraw w rejony o niskich temperaturach.

 

Amortyzacja pod całą stopą, wokół palców i pięty w skarpetach Bridgedale Explorer to gwarancja komfortu podczas długich zimowych trekkingów

Skarpety posiadają gęsto tkaną warstwę amortyzacji pod całą stopą, w strefie palców, oraz ścięgna Achillesa, łagodząc skutki całodziennej wędrówki oraz zapobiegając otarciom spowodowanym przez buty.

 

Połącznie wełny Merino z włóknami Endurofill zapewnia doskonałą termoregulację, oddychalność, właściwości antybakteryjne oraz wysoką trwałość skarpet

W tym modelu skarpet połączono wełnę Merino która doskonale zatrzymuje ciepło i ma właściwości antybakteryjne z czystą żywą wełną, której krótkie włókna sprawiają iż skarpeta jest bardziej miękka i posiada lepszą amortyzację.

 

Technologia używana przez Bridgedale w produkcji skarpet oparta jest na zastosowaniu rdzenia z włókien syntetycznych Endurofil, wokół którego oplatane są włókna wełny w taki sposób, aby tylko naturalne włókna miały kontakt ze skórą. Takie połączenie włókien naturalnych z syntetycznymi znacząco poprawia oddychalność skarpet oraz trwałość użytkowania skarpet oraz zapobiega odkształceniom po praniu.

 

 

Dla lepszego dopasowania, włóknami lycry wzmocniono szczególnie łuk stopy, a pięta została przestrzennie wyprofilowana. Miękki, podwójnie tkany ściągacz, nie będzie uciskał, ale jednocześnie utrzyma skarpetę w miejscu. Łączenie materiału w strefie palców wykonano w technologii płaskich szwów.

 

Model Bridgedale Explorer Heavyweight Merino Performance jest nową wersją modelu skarpet Merinofusion Summit

 

 

 

Specyfikacja skarpet Bridgedale Bridgedale Explorer Heavyweight Merino Performance:

28 % - wełna merino

19 % - czysta żywa wełna

34% Nylon

18% Endurofil

1% Lycra

Waga pary: 134g.

 

 

BridgedaleMHeavyweightMP
1 Przedmioty
0610306142078