Męskie skarpety Bridgedale MerinoFusion Trekker
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-8%

Bridgedale MerinoFusion Trekker

Męskie skarpety trekkingowe przeznaczone do noszenia z wysokimi butami trekkingowymi. Są idealne do całodziennych wędrówek oraz trekkingu w plusowych temperaturach. Konstrukcja skarpet zapewnia nieprawdopodobny komfort użytkowania i wysoką trwałość. Płaskie szwy na palcach nie powodują ucisku oraz nieprzyjemnego ocierania. Podwójny, bezuciskowy ściągacz trzyma skarpetę na miejscu w czasie długiego marszu.

 

73,51 zł 79,90 zł -8%
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Bridgedale MerinoFusion Trekker - całoroczne męskie skarpety trekkingowe

 

Męskie skarpety turystyczne, doskonałe do całorocznego użytkowania w górach z wyższymi butami trekkingowymi. Skarpety Trekkker wykonane zostały z najwyższej jakości wełny Merino połączonej z włóknami Coolmax®, które doskonale odprowadzają na zewnątrz pot. Takie połączenie składu włókien daje bardzo wysokie właściwości termiczne przy jednoczesnej swobodnej cyrkulacji powietrza. Wysoki współczynnik amortyzacji chroni stopy nawet w czasie długich podejść, kiedy niesiemy na plecach cięższy plecak. Konstrukcja skarpet Bridgedale zapewnia nieprawdopodobny komfort użytkowania. Płaskie szwy przy palcach nie powodują ucisku oraz nieprzyjemnego ocierania. Miękki, również bezuciskowy ściągacz trzyma skarpetę na miejscu w czasie wielogodzinnego marszu, zapobiegając zwijaniu i ocieraniu łydki.

Wełna z merynosów stanowi bardzo efektywną i naturalną ochronę przed temperaturą zewnętrzną. Wełna Merino w chłodne dni utrzymuje ciepło, natomiast kiedy temperatura rośnie, przędza szybko odprowadza wilgoć od ciała. Włókna Coolmax® sprawiają, że Twoja stopa pozostanie sucha, nawet w czasie intensywnego wysiłku fizycznego. WoolFusion® pozwoliła trwale połączyć wełnę Merino z włóknami Coolmax®, dzięki czemu jakość skarpet nie będzie malała wraz z okresem ich użytkowania. Dodatek elastycznych włókien Lycra® jest gwarancją dobrego dopasowania do stopy i odporności na odkształcenia.

Z badań przeprowadzonych przez firmę Bridgedale wynika, iż użytkownicy podczas doboru skarpet biorą pod uwagę ich właściwości termiczne oraz amortyzacyjne. By ułatwić dokonanie odpowiedniego wyboru, stworzono skalę, przedstawiającą wskaźnik amortyzacji oraz wskaźnik termiki. Pokazuje ona jasno stosunek obu wskaźników, pozwalając tym samym rozwiać wątpliwości co do obiektu poszukiwań.

Skład:
50% Coolmax® – poliester
27% wełna Merino
22% Nylon – poliamid
1% Lycra® – elastan

 

 

BridgeMerinoFusionTrekkerLD
610306112064