Hydrapak SoftFlask 750 ml miękka butelka sportowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Hydrapak SoftFlask 750 ml Malibu Blue

Miękkai butelka biegowa o pojemności 750 ml. Butelka ma smukły profil i zmieści się w przedniej kieszeni większości kamizelek biegowych. Dopasuje się również kształtem do kieszeni w plecaku lub torbie. Pustą butelkę SoftFlask poskładamy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z blokadką. Butelki Hydrapak przeznaczone są do długotrwałego, intensywnego  użytkowania, można je zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C)

75,65 zł (brutto) 89,00 zł -15% 61,50 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak SoftFlask 750 ml miękka, składana butelka sportowa. Smukła konstrukcja sprawia, że butelka zmieści się do kieszeni kamizelki biegowej lub plecaka

 

Hydrapak SoftFlask 750 ml. miękka, szczelna sportowa butelka o smukłum kształcie. Softflask 750 ml mieści się do kieszeni większości kamizelek i plecaków biegowych umieścić. 

Gwarantowane przez producenta w pełni szczelne zamknięcie sprawi, że nie zaskoczy cię potop w torbie treningowej czy plecaku, ani też brak wody, która wyciekła w niespodziewany sposób w czasie biegu. Konstrukcja ustnika umożliwia picie po jego zagryzieniu lub uciśnięciu. Ustnik można całkowicie zablokować.

Uszko, które znajdziemy poniżej ustnika ułatwia wyjmowanie softflaska z kieszonki.

Butelki sportowe Hydrapak przeznaczone są do długotrwałego intensywnego  użytkowania, czy to podczas biegania, jazdy rowerem, wspinaczki czy jazdy na nartach. Można je zamrażać, lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C). Przy szyjce znajdziemy poręczną pętelkę, która posłuży do zahaczenia butelki kciukiem, lub przypięcia.

Butelka SoftFlask wyprodukowana jest z termoplastiku: bardzo wytrzymałego, miękkiego tworzywa odpornego na zgięcia i szeroki zakres temperatur. Nie zawiera BPA i PVC.

Pojemność: 750ml
Waga:
66 g
Wymiary:
27 x 10.5 cm

Szerokość szyjki: 42 mm
Materiał:
0.4 mm TPU, HDPE
Kolor: biały/ niebieski

Butelkę można myć w zmywarce, zalecane jest wcześniejsze wypłukanie.

 

B516HP
20 Przedmioty
834456001676