Hydrapak Ultraflask 500 IT Mammoth Grey izolowany termicznie softflask
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%Nowy

Hydrapak Ultraflask 500 IT Mammoth Grey

Miękka butelka ultraflask 600ml z długim ustnikiem do picia, która dopasuje się w łatwy sposób do kieszeni biegowej kamizelki, pasa czy też kieszeni plecaka. Butelka biegowa z izolacją termiczną wykonana została z miękkiego i bardzo wytrzymałego na przetarcia tworzywa. Butelka posiada dwuwarstwową konstrukcję, zatrzymuje temperaturę wlanego płynu o 38% dłużej niż standardowy model. Butelka termiczna Hydrapak pozwala na zamrażanie, nalewanie zarówno zimnych napojów jak i gorących do 60°C.

Ultraflask posiada w zestawie obok zwykłego korka wydłużony ustnik, który pozwala na picie w czasie biegu. Przewód ustnika można wyregulować do pożądanej wysokości, lub zamocować sam ustnik bezpośrednio do butelki.

84,92 zł (brutto) 99,90 zł -15% 69,04 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak Ultraflask 500 IT- izolowania termicznie miękka butelka na napoje lub izotonik, z długim ustnikiem umożliwiającym picie z butelki umieszczonej w kieszeni biegowej kamizelki

 

 

 

Miękka butelka ultraflask 500ml na napoje z długim ustnikiem, która dopasuje się w łatwy sposób do kieszeni biegowej kamizelki, pasa czy też kieszeni plecaka. Wykonana z miękkiego silikonu, dla zapewnienia szczelności i trwałości wszystkie łączenia są zgrzewane. Butelka posiada wydłużony ustnik, który pozwala na picie w czasie biegu.

Butelka posiada dwuwarstwową konstrukcję, zatrzymuje temperaturę wlanego płynu o 38% dłużej niż standardowy model. Butelka termiczna Hydrapak pozwala na zamrażanie, nalewanie zarówno zimnych napojów jak i gorących do 60°C.

 


Ultraflask posiada w zestawie obok zwykłego korka wydłużony ustnik, który pozwala na picie w czasie biegu. Przewód ustnika można wyregulować do pożądanej wysokości, lub zamocować sam ustnik bezpośrednio do butelki.

 

Ustnik o szerokiej przepustowości pozwala na pociągnięcie większego łyka, a później samoistnie się blokuje zapobiegając rozlewaniu płynu. Szeroka szyjka butelki - 42 mm pozwala na wrzucenie do środka kostek lodu.

 

Butelka wykonana jest z miękkiego i bardzo wytrzymałego na przetarcia tworzywa. Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji takich jak BPA czy PVC.

 

Butelka jest odporna na zamrażanie w zamrażalniku, oraz napełnianie gorącym płynem (do 60 stopni C). Można ją myć w zmywarce na górnej półce.

Specyfikacja:

Pojemność: 500 ml
Waga: 43g
Wymiary: 16,5 x 7 cm
Materiał: TPU termoplastik, silikon, HDPE

AH160HP
4 Przedmioty
0834456001669