Miękka tubka na żele energetyczne Hydrapak SoftFlask 150 ml Malibu Blue
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Hydrapak SoftFlask 150 ml Malibu Blue

Składana sportowa tubka na żele Hydrapak Softflask 150 ml Malibu Blue. Wykonana z miękkiego tworzywa dopasuje się do kieszeni lub pasa. Tubka zmieści około 4 porcji energetycznego żelu. Po opróżnieniu tubkę zwiniemy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z pełną gwarancją szczelności. Tubkę można zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C).

44,01 zł 48,90 zł -10% 35,78 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 48,90 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Miękka, składana tubka na żele sportowe Hydrapak SoftFlask 150 ml Malibu Blue. Po opróżnieniu, można ją poskładać do malutkiego rozmiaru

 

Miękka, szczelna sportowa tubka na żele sportowe, pomieści około 4 porcji żelu. Pojemnik łatwo dopasuje się do kieszeni czy biegowego pasa, w którym chcemy go umieścić. Gwarantowane przez producenta w pełni szczelne zamknięcie sprawi, że nie zaskoczy cię rozlany żel w torbie treningowej czy plecaku, ani też klejąca się kieszeń w czasie biegu. Konstrukcja ustnika umożliwia picie po jego zagryzieniu lub uciśnięciu. Ustnik możemy również całkowicie zablokować.

Butelki sportowe Hydrapak przeznaczone są do długotrwałego intensywnego  użytkowania, czy to podczas biegania, jazdy rowerem, wspinaczki czy jazdy na nartach. Można je zamrażać, lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C).

Butelka - tubka SoftFlask 150ml wyprodukowana jest z termoplastiku: bardzo wytrzymałego, miękkiego tworzywa odpornego na zagięcia, odkształcenia i szeroki zakres temperatur. Nie zawiera BPA i PVC.

Pojemność: 150ml/ około 4 porcji żelu
Waga:
20 g
Wymiary:
16,5 x 7,1 cm

Szerokość szyjki: 28 mm
Materiał:
0.4 mm TPU, HDPE

Kolor: Malibu Blue

Butelkę można myć w zmywarce, zalecane jest wcześniejsze wypłukanie.

B220HP
12 Przedmioty
834456000600