Składana tubka na żele sportowe SoftFlask 350 ml Hydrapak
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Hydrapak SoftFlask 350 ml

Składana, miękka tubka na żele energetyczne Hydrapak Softflask o pojemności 350 ml. Wykonana z miękkiego tworzywa dopasuje się do kieszeni lub pasa. Tubka zmieści około 9 porcji energetycznego żelu. Po opróżnieniu tubkę zwiniemy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z pełną gwarancją szczelności. Tubkę można zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C).

55,90 zł 45,45 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak SoftFlask 350 ml - miękka, składana tubka na żele energetyczne Po opróżnieniu, można ją zwinąć do malutkiego rozmiaru

 

Miękka, szczelna sportowa tubka na żele energetyczne 350 ml, łatwo dopasuje się do kieszeni biegowej kamizelki czy biegowego pasa, w którym chcemy ją umieścić. Gwarantowane przez producenta w pełni szczelne zamknięcie sprawi, że nie zaskoczy cię rozlany żel w torbie treningowej czy plecaku, ani też klejąca się kieszeń w czasie biegu. Konstrukcja ustnika umożliwia picie dopiero po jego zagryzieniu lub uciśnięciu. Ustnik możemy również całkowicie zablokować.

Butelki sportowe Hydrapak przeznaczone są do długotrwałego intensywnego  użytkowania, czy to podczas biegania, jazdy rowerem, wspinaczki czy jazdy na nartach. Można je zamrażać, lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C).

Butelka - tubka SoftFlask 250ml wyprodukowana jest z termoplastiku: bardzo wytrzymałego, miękkiego tworzywa odpornego na zagięcia, odkształcenia i szeroki zakres temperatur. Nie zawiera BPA i PVC.

Pojemność: 350ml/ około 9 porcji żelu
Waga:
51 g
Wymiary:
25 x 7,1 cm
Szerokość szyjki: 28 mm
Materiał:
0.4 mm TPU, HDPE
Kolor: biały/ niebieski

Butelkę można myć w zmywarce, zalecane jest wcześniejsze wypłukanie.

B214W
1 Przedmiot
834456021438