Hydrapak SoftFlask 500 ml miękka butelka sportowa z uchem do włożenia w rękę
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-13%

Hydrapak SoftFlask 500 ml Malibu Blue

Miękka butelka biegowa o pojemności 500 ml. Bidon Hydrapak SoftFlask 500 ml mieści się w przedniej kieszeni większości kamizelek biegowych. Dopasuje się również kształtem do kieszeni w plecaku lub torbie. Pustą butelkę SoftFlask poskładamy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z blokadką. Butelki Hydrapak przeznaczone są do długotrwałego, intensywnego  użytkowania, można je zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C)

69,51 zł 79,90 zł -13% 56,51 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 66,32 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Miękka, składana butelka sportowa na napoje Hydrapak SoftFlask 500 ml. Po wpiciu napoju, można ją poskładać do malutkiego rozmiaru

 

Miękka, szczelna sportowa butelka średniej wielkości, łatwo dopasuje się do kieszeni czy sportowej torby, w której chcemy ją umieścić. Softflask 500 ml mieści się w przedniej kieszeni większości kamizelek biegoowych.

Gwarantowane przez producenta w pełni szczelne zamknięcie sprawi, że nie zaskoczy cię potop w torbie treningowej czy plecaku, ani też brak wody, która wyciekła w niespodziewany sposób w czasie biegu. Konstrukcja ustnika umożliwia picie po jego zagryzieniu lub uciśnięciu. Ustnik można całkowicie zablokować.

Butelki sportowe Hydrapak przeznaczone są do długotrwałego intensywnego  użytkowania, czy to podczas biegania, jazdy rowerem, wspinaczki czy jazdy na nartach. Można je zamrażać, lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C). Przy szyjce znajdziemy poręczną pętelkę, która posłuży do zahaczenia butelki kciukiem, lub przypięcia.

Butelka SoftFlask wyprodukowana jest z termoplastiku: bardzo wytrzymałego, miękkiego tworzywa odpornego na zgięcia i szeroki zakres temperatur. Nie zawiera BPA i PVC.

Pojemność: 500ml
Waga:
56 g
Wymiary:
19.7 x 10.8 cm

Szerokość szyjki: 42 mm
Materiał:
0.4 mm TPU, HDPE

Kolor: biały/ niebieski

Butelkę można myć w zmywarce, zalecane jest wcześniejsze wypłukanie.

 

B511HP
17 Przedmioty
834456001041