Bidon biegowy Ultraflask 600 Hydrapak
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Miękki bidon Ultraflask 600 Malibu Blue Hydrapak

Miękka butelka ultraflask 600ml na napoje z długim ustnikiem, która dopasuje się w łatwy sposób do kieszeni biegowej kamizelki, pasa czy też kieszeni plecaka. Softflask biegowy z długim ustnikiem wykonany z miękkiego i bardzo wytrzymałego go na przetarcia tworzywa. Softflask posiada wydłużony ustnik, który pozwala na picie w czasie biegu. Przewód ustnika można wyregulować do pożądanej wysokości, lub zamocować sam ustnik bezpośrednio do butelki.

84,90 zł 69,02 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Ultraflask 600 Hydrapak - miękka butelka na napoje lub izotonik, z długim ustnikiem umożliwiającym picie z butelki umieszczonej w kieszeni biegowej kamizelki

 

Miękka butelka 600ml na napoje z długim ustnikiem, która dopasuje się w łatwy sposób do kieszeni biegowej kamizelki, pasa czy też kieszeni plecaka. Wykonana z miękkiego silikonu, dla zapewnienia szczelności i trwałości wszystkie łączenia są zgrzewane. Butelka posiada wydłużony ustnik, który pozwala na picie w czasie biegu.

Przewód ustnika można wyregulować poprzez docięcie do wygodnej wysokości, lub też zamocować sam ustnik bezpośrednio do butelki w zależności od potrzeb.

Ustnik o szerokiej przepustowości pozwala na pociągnięcie większego łyka, a później samoistnie się blokuje zapobiegając rozlewaniu płynu. Szeroka szyjka butelki - 42 mm pozwala na wrzucenie do środka kostek lodu.

Butelka wykonana jest z miękkiego i bardzo wytrzymałego na przetarcia tworzywa. Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji takich jak BPA czy PVC.

Butelka jest odporna na zamrażanie w zamrażalniku, oraz napełnianie gorącym płynem (do 60 stopni C). Można ją myć w zmywarce na górnej półce.

Specyfikacja:

Pojemność: 600 ml
Waga: 43g
Wymiary: 16,5 x 7 cm
Materiał: TPU termoplastik, silikon, HDPE

AH160HP
3 Przedmioty
834456000563