Marmot Trestles Elite Eco 20 Regular
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-22%

Marmot Trestles Elite Eco 20 Regular

Marmot Trestles Elite Eco 20 to śpiwór z syntetycznym wypełnieniem z serii górskiej , w którym zadbano nie tylko o komfort termiczny użytkownika. Śpiwór posiada wiele rozwiązań, które znacznie poprawiają wygodę spania na biwaku.

Ocieplenie śpiwora stanowi połączenie 3 typów włókien syntetycznych, które odpowiadają za utrzymywanie temperatury, miękkość oraz puszystość śpiwora. Materiał zewnętrzny poosiada impregnację DWR chroniącą przed nasiąkaniem wilgocią.

Śpiwór posiada kaptur profilowany 3D oraz profilowaną komorę na stopy, dzięki czemu mimo kształtu mumii masz więcej miejsca na nocny odpoczynek zmęczonych całodziennym trekkingiem lub wspinaczką stóp.

Śpiwór oferuje komfort termiczny przy temperaturze sięgającej -7ºC. Waży niewiele ponad 1 kg.

607,62 zł (brutto) 779,00 zł -22% 494,00 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

 

Marmot Trestles Elite Eco 20 śpiwór z syntetycznym ociepleniem z komfortem do 0,1ºC

 

Marmot Trestles Elite Eco 20 to śpiwór z syntetycznym wypełnieniem z serii górskiej, w którym zadbano nie tylko o komfort termiczny użytkownika. Śpiwór posiada wiele rozwiązań, które znacznie poprawiają wygodę spania na biwaku.

 

Ocieplenie śpiwora to wypełnienie syntetyczne, technologia HL-ElixR stanowiąca połączenie 3 typów włókien syntetycznych, które odpowiadają za utrzymywanie temperatury, miękkość oraz puszystość śpiwora. Materiał zewnętrzny posiada impregnację DWR chroniącą przed nasiąkaniem wilgocią.

 

Komory puchowe w spodniej części śpiwora szyte są równolegle, jako jedna warstwa, w części wierzchniej komory nachodzą na siebie naprzemiennie, jak dachówki. Taka konstrukcja rozmieszczenia puchu optymalizuje wagę i komfort termiczny.

 

Śpiwór posiada kaptur profilowany 3D oraz profilowaną komorę na stopy, dzięki czemu mimo kształtu mumii masz więcej miejsca na nocny odpoczynek zmęczonych całodziennym trekkingiem lub wspinaczką stóp. Śpiwór Trestles 20 posiada drugi częściowy suwak po przeciwnej stronie do suwaka głównego, kiedy siedzimy w namiocie studiując mapy lub przewodniki, śpiwór lepiej się układa i jest nam po prostu wygodniej. Konstrukcja kaptura została wzbogacona o dodatkowy kołnierz w przedniej części, który po zaciągnięciu ściągacza kaptura wokół twarzy, dodatkowo ogrzewa szyję i uszczelnia kaptur.

 

Wewnątrz śpiwora znajdziemy zasuwaną kieszeń na czołówkę, baterie czy inny ważny drobiazg.

 

Suwak został doszczelniony na całej długości ocieplaną plisą, okolica suwaka obszyta i wzmocniona jest specjalną taśmą, która w połączeniu z konstrukcją samego suwaka sprawia, że zamek działa bardzo płynnie i nie zacina się.

 

Śpiwór oferuje komfort termiczny przy temperaturze sięgającej -7ºC. Waży niewiele ponad 1 kg. Śpiwór posiada 2 pokrowce: worek kompresyjny oraz luźny worek do przechowywania.

 

 

Specyfikacja:

Ocieplenie: HL-ElixR mieszanka 3 typów włókien syntetycznych

Materiał zewnętrzny: 20d Poliester

Materiał wewnętrzny: 30d Poliester

Waga: 1077g

Wersja Regular: dla osób o wzroście do 183 cm

Komfort termiczny 0,1ºC do -5,8 ºC, extreme -23,2ºC

Wymiary worka kompresyjnego: 24x48 cm

Wymiary po kompresji: około 24x 32 cm

seria: górska

 

 

38610-3569-LZ
2 Przedmioty
889169471551