Marmot Trestles Elite Eco 15 Regular śpiwór z komfortem do -9ºC
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-25%Nowy

Marmot Trestles Elite Eco 15 Regular

Marmot Trestles Elite Eco 15 to ciepły śpiwór z syntetycznym wypełnieniem z serii górskiej , w którym zadbano nie tylko o komfort termiczny użytkownika. Śpiwór posiada wiele rozwiązań, które znacznie poprawiają wygodę spania na biwaku

Ocieplenie śpiwora stanowi połączenie 3 typów włókien syntetycznych, które odpowiadają za utrzymywanie temperatury, miękkość oraz puszystość śpiwora. Materiał zewnętrzny poosiada impregnację DWR chroniącą przed nasiąkaniem wilgocią.

Śpiwór posiada kaptur profilowany 3D oraz profilowaną komorę na stopy, dzięki czemu mimo kształtu mumii masz więcej miejsca na nocny odpoczynek zmęczonych całodziennym trekkingiem lub wspinaczką stóp.

Śpiwór oferuje komfort termiczny przy temperaturze sięgającej -9ºC. Waży niewiele ponad 1 kg.

614,25 zł (brutto) 819,00 zł -25% 499,39 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Marmot Trestles Elite Eco 15 lekki śpiwór z syntetycznym ociepleniem i komfortem termicznym do -9ºC

Marmot Trestles Elite Eco 15 to śpiwór z syntetycznym wypełnieniem z serii górskiej , w którym zadbano nie tylko o komfort termiczny użytkownika. Śpiwór posiada wiele rozwiązań, które znacznie poprawiają wygodę spania na górskim biwaku, wycieczce rowerowej czy zwykłym campingu.

Ocieplenie śpiwora to wypełnienie syntetyczne, technologia HL-ElixR stanowiąca połączenie 3 typów włókien syntetycznych, które odpowiadają za utrzymywanie temperatury, miękkość oraz puszystość śpiwora. Materiał zewnętrzny posiada impregnację DWR chroniącą przed nasiąkaniem wilgocią.

Komory puchowe w spodniej części śpiwora szyte są równolegle, jako jedna warstwa, w części wierzchniej komory nachodzą na siebie naprzemiennie, jak dachówki. Taka konstrukcja rozmieszczenia puchu optymalizuje wagę i komfort termiczny.

Śpiwór posiada kaptur profilowany 3D oraz profilowaną komorę na stopy, dzięki czemu mimo kształtu mumii masz więcej miejsca na nocny odpoczynek zmęczonych całodziennym trekkingiem lub wspinaczką stóp. Śpiwór Trestles 15 posiada drugi częściowy suwak po przeciwnej stronie do suwaka głównego, kiedy siedzimy w namiocie studiując mapy lub przewodniki, śpiwór lepiej się układa i jest nam po prostu wygodniej. Konstrukcja kaptura została wzbogacona o dodatkowy kołnierz w przedniej części, który po zaciągnięciu ściągacza kaptura wokół twarzy, dodatkowo ogrzewa szyję i uszczelnia kaptur.

Wewnątrz śpiwora znajdziemy zasuwaną kieszeń na czołówkę, baterie czy inny ważny drobiazg.

Suwak został doszczelniony na całej długości ocieplaną plisą, okolica suwaka obszyta i wzmocniona jest specjalną taśmą, która w połączeniu z konstrukcją samego suwaka sprawia, że zamek działa bardzo płynnie i nie zacina się.

Śpiwór oferuje komfort termiczny przy temperaturze sięgającej -9ºC. Waży niewiele ponad 1 kg. Śpiwór posiada 2 pokrowce: worek kompresyjny oraz luźny worek do przechowywania.

Specyfikacja:

Ocieplenie: HL-ElixR mieszanka 3 typów włókien syntetycznych

Materiał zewnętrzny: 20d Poliester

Materiał wewnętrzny: 30d Poliester

Waga: 1262g

Wersja Regular: dla osób o wzroście do 183 cm

Komfort termiczny -3,5ºC do -9,9 ºC, extreme -28,6ºC

seria: górska

38610-3569-LZ
1 Przedmiot
889169490088