Śpiwór Marmot NanoWave 55 Steel Onyx Regular
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20,00 złNowy

Śpiwór Marmot NanoWave 55 Steel Onyx Regular

Ultralekki śpiwór Marmot NanoWave 55 ocieplony został włóknami Spirafill 60, które charakteryzuje niska waga, doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz bardzo duże możliwości kompresji. W praktyce oznacza to ciepły śpiwór z komfortem do 13stopni C, który można poskładać do bardzo małego pokrowca i zabrać ze sobą. Pokrowiec z naszytymi taśmami pozwoli przypiąć lub przytroczyć śpiwór.

Włókna Spirafill utrzymują doskonałe właściwości termoizolacyjne, nawet jeśli śpiwór przemoknie. Dwukierunkowy suwak kończy się za stopami, dla umożliwienia lepszej wentylacji tą strefę można sobie otworzyć.


329,00 zł (brutto) 349,00 zł - 20,00 zł 267,48 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

 

Śpiwór Marmot NanoWave 55 Regular Flint. Ultralekki śpiwór turystyczny z komfortem do 13 stopni C, ocieplony wytrzymałymi włóknami syntetycznymi Spirafill. Śpiwór składany do malutkiego pokrowca

 

 

Jeśli potrzebujesz spakować ciepły i wygodny śpiwór, a nie masz wiele miejsca w plecaku czy torbie, umożliwi Ci to właśnie śpiwór NanoWave 55. W tym śpiworze turystycznym zastosowano jako ocieplenie włókna syntetyczne SpiraFill - niezwykle lekkie, efektywnie zatrzymujące ciepło, a jednocześnie zdolne do bardzo wysokiej kompresji. Włókna SpiraFill utrzymują swoje właściwości kompresyjne, nawet jeśli śpiwór przemoknie. Połączenie tych wszystkich właściwości sprawia, iż ten model śpiwora Marmota jest ultralekki, ciepły i kompaktowy. Po spakowaniu mieści się w naprawdę małym pokrowcu.

W śpiworze zastosowany został dwukierunkowy suwak, który kończy się za stopami, po całkowitym jego odsunięciu otrzymujemy śpiwór – kołderkę.

Pokrowiec po zewnętrznej stronie posiada dodatkowo ponaszywane taśmy kompresyjne, tak aby ułatwić zapięcie, noszenie czy przytroczenie śpiwora w zależności od potrzeby i sytuacji.

 

 

 

 

Najważniejsze cechy śpiwora Marmot NanoWave 55 Regular:

Lekki śpiwór z możliwością wysokiej kompresji,

Ocieplenie syntetyczne Spirafill

Dwukierunkowy suwak YKK na całej długości śpiwora,

Wzdłuż suwaka wszyta plisa zapobiegająca jego "wcinaniu"

Po rozsunięciu suwaka otrzymujemy śpiwór- kołderkę


 

Specyfikacja produktu:

 


Rozmiar: Regular (dla osób o wzroście do 183cm)


Temp. komfort: 13 stopni C, temp extremum 0,6 Stopnia C


Materiał: 50d 100% Poliester 2.1 oz/yd


Podszewka: 50d 100% Poliester 1.3 oz/yd


Waga: 820g


Wymiary po spakowaniu: 21x14cm


Suwak: lewy


21470-1105-LZ
2 Przedmioty
0889169429101

Zobacz także