Śpiwór Marmot NanoWave 50 Semi Rec Estate Blue
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Wyprzedaż!-17%Produkt niedostępny

Śpiwór Marmot NanoWave 50 Semi Rec Estate Blue

Bardzo lekki śpiwór syntetyczny. W śpiworze Marmot NanoWave 50 zastosowano ocieplenie Spirafill, które posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne, a przy tym jest lekkie i wytrzymałe. Użytkowo oznacza to ciepły śpiwór z komfortem do 10 stopni C, który można zmieścić do bardzo małego pokrowca i zabrać ze sobą. Pokrowiec posiada naszyte taśmy kompresyjne.

Włókna SpiraFill wypełniające śpiwór Nanowave 50 zachowują właściwości termoizolacyjne nawet jeśli plecak zamoknie. Dwustronny suwak szyty jest w kształcie litery L, po całkowitym odsunięciu mamy śpiwór- kołderkę.

331,17 zł (brutto) 399,00 zł -17% 269,24 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Śpiwór Marmot NanoWave 50 Semi Rec Long Deep Blue. Ultralekki śpiwór turystyczny z komfortem do 10 stopni C. Śpiwór składany do malutkiego rozmiaru

Jeśli potrzebujesz spakować ciepły i wygodny śpiwór, a nie masz wiele miejsca w plecaku czy torbie, umożliwi Ci to właśnie śpiwór NanoWave 50. W tym śpiworze turystycznym zastosowano jako ocieplenie włókna syntetyczne SpiraFill - niezwykle lekkie, efektywnie zatrzymujące ciepło, a jednocześnie zdolne do bardzo wysokiej kompresji. Połączenie tych wszystkich właściwości sprawia, iż ten śpiwór Marmota jest ultralekki, ciepły i kompaktowy. Po spakowaniu mieści się w naprawdę małym pokrowcu.

Pokrowiec po zewnętrznej stronie posiada dodatkowo ponaszywane taśmy kompresyjne, tak aby ułatwić zapięcie, noszenie czy przytroczenie śpiwora w zależności od potrzeby i sytuacji.

 

Najważniejsze cechy śpiwora Marmot NanoWave 50:

Lekki śpiwór z możliwością wysokiej kompresji,

Ocieplenie syntetyczne Spirafill

Dwukierunkowy suwak YKK na całej długości śpiwora,

Wzdłuż suwaka wszyta plisa zapobiegająca jego "wcinaniu"

Po rozsunięciu suwaka otrzymujemy śpiwór- kołderkęSpecyfikacja produktu:

Rozmiar: Regular dla osób o wzroście do 183cm

Temp. komfort: 10 stopni C, temp extremum -3 stopnie C

Materiał: 50d 100% Poliester 2.1 oz/yd

Podszewka: 50d 100% Poliester 1.3 oz/yd

Waga: 980g

Wymiary po spakowaniu: 28x16cm

Suwak: lewy

 

38800-2230-LZ
889169429125