Easy Camp Nebula L śpiwór 3-sezonowy z wypełnieniem syntetycznym
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%Nowy

Easy Camp Nebula L śpiwór 3-sezonowy z wypełnieniem syntetycznym

Easy Camp Nebula L to klasyczny 2-3 sezonowy śpiwór mumia z wypełnieniem syntetycznym. Nowoczesne, lekkie wypełnienie syntetyczne o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych gwarantuje ciepłą noc na biwaku.Śpiwór przeznaczony dla osób o wzroście do 190cm.

Wewnętrzna wyściółka śpiwora wykonana jest z miękkiego czesanego poliestru, przyjaznego w kontakcie ze skórą. Śpiwór Easy Camp Nebula pozwala na spędzanie nocy nawet w bardzo chłodne noce, nawet kiedy temperatura spada do 6 stopni powyżej zera.

Śpiwór posiada kaptur regulowany ściągaczem dwukierunkowy suwak zabezpieczony przed zacinaniem wszytą plisą. Suwak oferuje możliwość spięcia suwakami 2 śpiworów.

 

160,65 zł (brutto) 189,00 zł -15% 130,61 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Easy Camp Nebula L - wygodny śpiwór 2-3-sezonowy z syntetycznym ociepleniem. Śpiwór odpowiedni dla osób o wzroście do 190 cm Easy Camp Nebula L to klasyczny 2-3 sezonowy śpiwór mumia z wypełnieniem syntetycznym. Nowoczesne, lekkie włókna syntetyczne, które posiadają puste kanaliki wewnątrz włókien, które zatrzymując powietrze działają termoizolacyjnie, w ten sposób gwarantują ciepłą noc na biwaku. Śpiwór przeznaczony dla osób o wzroście do 190 cm.Wewnętrzna wyściółka śpiwora wykonana jest z miękkiego czesanego poliestru, przyjaznego w kontakcie ze skórą. Śpiwór Easy Camp Nebula pozwala na komfortowe biwakowanie i nawet w bardzo chłodne noce, kiedy temperatura spada do 6 stopni powyżej zera.Śpiwór posiada kaptur regulowany ściągaczem dwukierunkowy suwak zabezpieczony przed zacinaniem wszytą wzdłuż plisą. Suwak oferuje możliwość spięcia 2 śpiworów.

Pokrowiec śpiwora posiada wszyte na zewnątrz taśmy kompresyjne, dzięki którym można spakować śpiwór do małych rozmiarów i zmieścić łatwiej w plecaku.

Wymiary po rozłożeniu: 210 x 80 x50 cm (długość x szerokość x szerokość)
Materiał zewnętrzny: 190T  100% poliester
Materiał wewnętrzny: 190T szczotkowana mikrofibra, 100% poliester
Wypełnienie:  1 x 250 g/m2  włókna poliestrowe puste w środku
Suwak: dwukierunkowy,
Konstrukcja: jednowarstwowa, poziome przeszycia
Wymiary po spakowaniu: 35 x 20 cm
Waga: 1210g

Odpowiedni dla osób o wzroście do 190 cmZakres Temperatur:
Temp. komfort  dla kobiet: 6 stopni C
Temp. komfort  dla mężczyzn: 1 stopień C
Temp. ekstremum -14 stopni C 1-warstwowa konstrukcjaDołączony worek kompresyjnyWypełnienie włóknami poliestrowymi pustymi w środkuMożliwość spięcia 2 śpiworów2-3 sezonowy 

240156
2 Przedmioty
5709388103918