Marmot Wm's Lobo Pant damskie spodnie turystyczne
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Marmot Wm's Lobo Pant grafit

Damskie cienkie spodnie turystyczne, których nogawki można podwinąć i zamienić w rybaczki. Uszyte z delikatnie streczowej tkaniny o właściwościach szybkoschnących, wyposażonej w filtr UPF 30, chroniący skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Spodnie posiadają wygodny damski krój, 2 kieszenie z przodu, oraz 2 kieszenie z tyłu, a na lewym udzie umieszczono dodatkową kieszeń zamykana na suwak.

stalowy, 38
269,00 zł 218,70 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Marmot Wms Lobo Pant - lekkie i wygodne damskie spodnie turystyczne, które można zamienić w rybaczki

 

Damskie spodnie turystyczne Marmot Lobo Pant, uszyte z lekkiej, delikatnie streczowej tkaniny o właściwościach szybkoschnących oraz wyposażonej w filtr UPF 30, chroniący skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym.
Spodnie posiadają wygodny damski krój, 2 kieszenie z przodu, oraz 2 kieszenie z tyłu, a na lewym udzie umieszczono dodatkową kieszeń zamykana na suwak.
Jeśli zrobi się gorąco spodnie w łatwy sposób zamienimy w rybaczki - na wysokości kolan wszyto zapięcie, dzięki któremu zapniemy podwinięte nogawki. Dbałość o szczegóły wykonania zaspokoi nawet najbardziej wymagające użytkowniczki.
Produkt ten zaspokoi również oczekiwania osób świadomych ekologicznie, posiada on certyfikat Blue Sign - wyprodukowany został z zachowaniem dbałości o środowisko.

 

69310
1 Przedmiot
785562366091

Tabela rozmiarów odzieży damskiej Marmot – obmiary ciała

Tabela rozmiarów odzieży damskiej Marmot

5 innych produktów w tej samej kategorii: