Mapniki, etui wodoszczelne

Sea To Summit TPU Guide Accessory Case S wodoodporne etui
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Wodoszczelne etui na dokumenty, elektronikę czy inne akcesoria turystyczne rozmiar S  - 13,5x10,5cm. Bądźmy mądrzy przed szkodą, zaplanujmy pakowanie naszego ekwipunku turystycznego w taki sposób, aby chronić skutecznie elektronikę czy dokumenty, pomogą nam w tym wodoszczelne etui w kilku rozmiarach. Wykonane z tworzywa odpornego na niską i wysoką temperaturę, żółknięcie, zagniecenia.

 
Sea To Summit TPU Guide Accessory Case M - wodoodporne etui
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Wodoszczelne etui na dokumenty, elektronikę czy inne akcesoria turystyczne rozmiar M  - 16,5x12cm. Bądźmy mądrzy przed szkodą, zaplanujmy pakowanie naszego ekwipunku turystycznego w taki sposób, aby chronić skutecznie elektronikę czy dokumenty, pomogą nam w tym wodoszczelne etui w kilku rozmiarach. Wykonane z tworzywa odpornego na niską i wysoką temperaturę, żółknięcie, zagniecenia.
-5%
Sea To Summit TPU Guide Mapcase Mapnik wodoszczelny L (33,2 x 43 cm)
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Wodoszczelny pokrowiec na mapę rozmiar L (33,2 x 43 cm). Ochronny pokrowiec na mapę wykonany jest z TPU - termoplastiku - tworzywa bardzo wytrzymałego na przetarcia, uszkodzenia mechaniczne i elastycznego. Jest on również odporny na niskie temperatury - nie będzie pękać na mrozie, a także na promieniowanie UV - nie żółknie na słońcu

 
113,99 zł
119,99 zł
-5%
Sea To Summit TPU Guide Mapcase mapnik wodoszczelny S (21,2 x 30,2cm),
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Wodoszczelny pokrowiec na mapę rozmiar S (21,2 x 30,2 cm). TPU Guide Map Case to w pełni nieprzemakalny mapnik, umożliwiający wygodne korzystanie z mapy. Pokrowiec jest zamykany szczelnym wodoodpornym zamknięciem strunowym Ziploc®, a wszystkie łączenia są zgrzewane. Mapnik zabezpieczy Twoje mapy przed wodą, kurzem czy zabrudzeniami, ułatwiając jednocześnie korzystanie z nich.

 

85,49 zł
89,99 zł
Sea To Summit Waterproof Map Case mapnik wodoszczelny L (28x33cm) ,
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Wodoszczelny pokrowiec na mapę, GPS czy telefon, rozmiar L (28x33cm). Nieprzemakalne etui na mapę czy akcesoria podróżne. Mapnik wykonany jest z wytrzymałego termoplastiku, odpornego na niskie temperatury, promienie słoneczne czy zagięcia. Nie żółknie na słońcu, nie pęka na mrozie.
74,00 zł
-10,00 zł
Sea To Summit TPU Guide Accessory Case Wodoszczelne etui na iPhone
Wysyłamy w ciągu 24 godzin


Wodoszczelne etui na iPhone 5/4/3. Wodoszczelne etui na iPhone, z wodoszczelnością na poziomie IPX8. Wykonane z wytrzymałego termoplastiku, tworzywa które nie pęka przy bardzo niskiej temperaturze, promienie słoneczne nie spowodują jego żółknięcia, jest również w dużym stopniu odporne na powstawanie zagięć czy zagnieceń. Etui umożliwia korzystanie z ekranu dotykowego.
57,90 zł
67,90 zł
Sea To Summit Accsessory Case S - 13,5x10,5cm wodoodporne etui
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Wodoszczelne, wytrzymałe etui na dokumenty, elektronikę czy inne akcesoria turystyczne rozmiar S (13,5x10,5cm). Bądźmy mądrzy przed szkodą, zaplanujmy pakowanie naszego ekwipunku turystycznego w taki sposób, aby chronić skutecznie elektronikę czy dokumenty, pomogą nam w tym wodoszczelne etui w kilku rozmiarach. Wykonane z tworzywa odpornego na niską i wysoką temperaturę, żółknięcie, zagniecenia.
59,00 zł
-5%
Sea To Summit TPU guide Mapcase M, mapnik wodoszczelny
Wysyłamy w ciągu 24 godzin


Wodoszczelny pokrowiec na mapę rozmiar M (28,2 x 33,2cm). Ochronny, wodoszczelny mapnik, z 4 uchwytami, wykonany jest z TPU - termoplastiku - tworzywa bardzo wytrzymałego na przetarcia, uszkodzenia mechaniczne i elastycznego. Jest on również odporny na niskie temperatury - nie będzie pękać na mrozie, a także na promieniowanie UV - nie żółknie na słońcu  

104,49 zł
109,99 zł
Sea To Summit Waterproof Map Case mapnik wodoszczelny S (21x30cm)
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Wodoszczelny pokrowiec na mapę, GPS czy telefon, rozmiar S (21x30cm). Nieprzemakalne etui na mapę czy akcesoria podróżne. Mapnik wykonany jest z wytrzymałego termoplastiku, odpornego na niskie temperatury, promienie słoneczne czy zagięcia. Nie żółknie na słońcu, nie pęka na mrozie.
59,00 zł