Portfele, saszetki

Wyruszając w podróż często marzymy o tym, jak piękne wspomnienia przywieziemy, jaka będzie nam towarzyszyć radość i satysfakcja, jeśli zrealizujemy  nasze marzenia i cele które chcemy osiągnąć wyruszając z domu. O tym czy podróż lub wyprawa potoczy się tak jak zaplanowaliśmy zdecyduje wiele czynników.  Jednym z nich jest bezpieczeństwo naszych dokumentów, gotówki oraz kart płatniczych w podróży. Przed nieprzyjemnościami związanymi z ich utratą możemy się zabezpieczyć, wybierając odpowiedni portfel turystyczny, lub saszetkę turystyczną, które posiadają solidne zabezpieczenia przed kradzieżą.

-20%
Sea To Summit Travel Wallet rozmiar L
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Lekki, nieprzemakalny i bardzo odporny na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne, podróżny portfel pomoże nam wygodnie zorganizować dokumenty, karty, dokumenty czy inne drobiazgi. Portfel w rozmiarze L posiada 8 przegródek na karty, 2 duże kieszonki, miejsce na długopis oraz zamykaną suwakiem kieszonkę na monety. Dodatkowo  posiada on zewnętrzną kieszeń na karty pokładowe, czy inne drobiazgi.

87,20 zł
109,00 zł
Pacsafe RFIDsafe 75 paszportówka czarna
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Paszportówka na szyję  Pacsafe RFIDsafe 75 posiada wielorakie zabezpieczenia przed kradzieżą fizyczną, jak i sczytaniem danych zapisanych na kartach Pay Pass, czy paszportach biometrycznych. Paszportówka wykonana jest z materiału blokującego możliwość sczytania danych (blokuje fale radiowe o częstotliwościach 10MHZ-3MHZ).
 
89,00 zł

Często spotykanym zabezpieczeniem w portfelach turystycznych jest blokada RFID. Co to takiego? Coraz rzadziej używamy gotówki i coraz mniej zabieramy jej w podróż, zastąpiły ją różnego rodzaju karty płatnicze, które jednak można sczytać za pomocą odpowiednich częstotliwości i obciążyć na mniejsze lub większe kwoty. Możemy nawet nie wiedzieć, że nasze konto zostało uszczuplone dopóki nie sprawdzimy bankowego wyciągu! Tutaj na ratunek przychodzi właśnie zabezpieczenie RFID, jest to specjalna wyściółka przegródek lub kieszeni portfela, która blokuje przenikanie częstotliwości, które umożliwiłyby sczytanie naszych kart lub dokumentów. W portfelach antykradzieżowych znajdziemy również inne rozwiązania, takie jak blokowane suwaki lub specjalne zapięcia, czy wzmocnienia uniemożliwiające ich przecięcie.

 

Bardzo dużą popularnością cieszą się wśród podróżników wszelkiego rodzaju saszetki antykradzieżowe, zarówno te które możemy schować pod ubranie, skonstruowane tak, iż nie trzeba ich zdejmować podczas kontroli na lotnisku, jak i te większe noszone na zewnątrz. I w tej kategorii produktów spotkamy się z takimi rozwiązaniami jak ochrona RFID, specjalnie spinane, lub blokowane suwaki, których nikt nie otworzy nam niepostrzeżenie, paski ze stalową linką wewnątrz, których nie da się na szybko przeciąć w tłumie, jak również wzmacniane tkaniny, których nie da się po prostu przeciąć i wyjąć zawartości kieszonki.

 

Ruszając w podróż zatem, pieczołowicie wybieramy nie tylko plecaki turystyczne, ale aby zaoszczędzić sobie nieprzyjemnych „atrakcji” warto zabezpieczyć wartościowe przedmioty w podróży dobierając również antykradzieżowy portfel czy bezpieczną saszetkę.