Saszetki antykradzieżowe

Funkcjonalne saszetki antykradzieżowe to niezbędnik każdego turysty. Przede wszystkim pozwalają zadbać o pieniądze, karty, smartfon i inne cenne przedmioty. Dzięki różnorodnym kształtom, a także ważnej funkcji, tego typu dodatki rewelacyjnie odpowiadają na potrzeby miłośników trekkingu, tych, którzy zwiedzają turystyczne miejsca, tych, którzy latają często samolotami. Dopasowane saszetki pod ubranie dostępne są wielu kształtach i kolorach. Różnią się również sposobem przenoszenia, ale w każdym wariancie świetnie będą odpowiadać na konkretne potrzeby. Tak jak plecaki turystyczne są produkowane z najwyższej jakości materiałów ze szczególną dbałością o funkcjonalność i detale, które ułatwiają szybkie korzystanie z dokumentów czy pieniędzy. W wielu wariantach saszetki antykradzieżowe są również wyposażone w specjalne powłoki, które zabezpieczają przed utratą danych elektronicznych. To obecnie niezwykle ważne, ponieważ coraz rzadziej podróżujemy z gotówką. 

Pacsafe RFIDsafe 75 paszportówka czarna
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Paszportówka na szyję  Pacsafe RFIDsafe 75 posiada wielorakie zabezpieczenia przed kradzieżą fizyczną, jak i sczytaniem danych zapisanych na kartach Pay Pass, czy paszportach biometrycznych. Paszportówka wykonana jest z materiału blokującego możliwość sczytania danych (blokuje fale radiowe o częstotliwościach 10MHZ-3MHZ).
 
89,00 zł

Akcesoria turystyczne, jakie oferujemy na 3210sport.pl, to sprawdzone produkty takie jak na przykład torby podróżne, plecaki oraz saszetki pod ubranie.  Z jednej strony chronią rzeczy przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i zapewniają im bezpieczeństwo. Z drugiej, zabezpieczają przed kradzieżą i pozwalają na szybki dostęp do zawartości. Szczególnie modne są płaskie saszetki pod ubranie, które ze względu na swoją konstrukcję są niezauważalne, ale pomieszczą bilety, pieniądze, dokumenty. Strata tych rzeczy na różnych etapach podróży może wiązać się z dużymi nieprzyjemnościami. Zobacz, jakie saszetki antykradzieżowe będą idealne dla ciebie.