Mydełka, szampony

Lubimy podróżować lekko. Kompletując kosmetyczkę podróżną również staramy się zabierać mydła i kosmetyki o małych pojemnościach i rozmiarach. Wielu turystów i podróżników dobrze zna szeroką ofertę turystycznych  mydełek w listkach. Znajdziemy tu mydła w płatkach do mycia rak, ciała, prania a nawet szampon do włosów czy mydło do golenia - również w listkach.

Sea To Summit podróżny krem do golenia koncentrat 89 ml
Wysyłamy w ciągu 24 godzin


Turystyczny krem do golenia w płynie - koncentrat 89ml. o zapachu zielonej herbaty. Skoncentrowany żel zamknięty w niewielkiej buteleczce zapezpieczonej przed przeciekaniem. Koncentrat nie zawiera parabenów ani fosfatów, żel jest ekologiczny i biodegradowalny. rem do golenia w płynie jest zgodne z przepisami linii lotniczych. Wygodne rozwiązanie na podróż czy biwak.
18,99 zł
Sea To Summit mydło do rąk w płynie 89 ml koncentrat
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Turystyczne mydło do mycia rąk - koncentrat 89ml o zapachu zielonej herbaty.  Koncentrat nie zawiera parabenów ani fosfatów, płyn jest ekologiczny i biodegradowalny. Mydełko jest zgodne z przepisami linii lotniczych. Wygodne rozwiązanie na podróż czy biwak.

 

18,99 zł
Sea To Summit kieszonkowy krem do golenia w listkach 50 szt
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Turystyczny krem do golenia w listkach, maleńki pakiecik zawierający 50 płatków mydła zawsze zmieści się w bagażu, a nawet w małej kieszonce. Sea To Summit proponuje nam wybór mydeł podróżnych w płatkach, zamkniętych w opakowaniu mniejszym od dłoni. Opakowanie mieści 50 listków mydła, wystarczy nieco wody i już gotowe.  Taka forma mydła pozwala nam zużyć dokładnie tyle płatków ile potrzebujemy, a po użyciu nie martwimy się, że coś nam wycieknie do kosmetyczki z niedomkniętej mydelniczki.
16,99 zł
Sea To Summit Wilderness Wash Pocket Soap mydło w listkach 50 szt
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Mydełko zapakowane w maleńki pakiecik, który łatwo wszędzie zmieścisz. Forma mydła w listkach sprawia, że używasz tylu płatków ile potrzebujesz, resztę zamykasz, nie martwiąc się że woda wycieknie z mydelniczki i zmoczy resztę kosmetyków. Niezaprzeczalnymi atutami takiej formy mydła są jego lekkość oraz niewielkie rozmiary. Idealne na wszelkie podróże.
16,99 zł

Podróże tanimi liniami lotniczymi, ograniczenia bagażu i wymogi bezpieczeństwa stworzyły również potrzebę pakowania podróżnych mydeł, szamponów i innych produktów kosmetycznych w małe opakowania dozwolone przez przewoźników. Czy małe opakowanie zawsze musi oznaczać, że szamponu jest niewiele i nie starczy nam go na długo? Producenci turystycznych artykułów higienicznych jak Sea To Summit czy Lifesystems, przygotowali mocno skoncentrowane wersje mydełek, szamponów czy kremów do golenia w płynie. Mimo niewielkich rozmiarów, są one bardzo wydajne i wystarczą one na dłuższe użytkowanie.

Zabierając w podróż kosmetyczkę turystyczną do której spakujemy właśnie mydełka w listkach lub skoncentrowane, ultralekkie mydła i szampony w płynie, do tego ultralekki ręcznik szybkoschnący, który w najlżejszych wersjach zmieści się w jednej garści, będziemy mogli zadbać skutecznie o higienę w podróży, a nawet pranie ubrań, i to wszystko bez nadmiernego obciążania plecaka czy bagażu. Dla miłośników ekstremalnie lekkiego pakowania przyda się jeszcze do kompletu podróżna linka do suszenia prania, spakowana do wielkości małego pudełeczka, pozwoli wysuszyć zrobione w przerwie podróży pranie i ręcznik szybkoschnący po kąpieli. Minimalistyczne podróżowanie nie musi być trudne.