Mydełka, szampony

Lubimy podróżować lekko. Kompletując kosmetyczkę podróżną również staramy się zabierać mydła i kosmetyki o małych pojemnościach i rozmiarach. Wielu turystów i podróżników dobrze zna szeroką ofertę turystycznych  mydełek w listkach. Znajdziemy tu mydła w płatkach do mycia rak, ciała, prania a nawet szampon do włosów czy mydło do golenia - również w listkach.

Podróże tanimi liniami lotniczymi, ograniczenia bagażu i wymogi bezpieczeństwa stworzyły również potrzebę pakowania podróżnych mydeł, szamponów i innych produktów kosmetycznych w małe opakowania dozwolone przez przewoźników. Czy małe opakowanie zawsze musi oznaczać, że szamponu jest niewiele i nie starczy nam go na długo? Producenci turystycznych artykułów higienicznych jak Sea To Summit czy Lifesystems, przygotowali mocno skoncentrowane wersje mydełek, szamponów czy kremów do golenia w płynie. Mimo niewielkich rozmiarów, są one bardzo wydajne i wystarczą one na dłuższe użytkowanie.

Zabierając w podróż kosmetyczkę turystyczną do której spakujemy właśnie mydełka w listkach lub skoncentrowane, ultralekkie mydła i szampony w płynie, do tego ultralekki ręcznik szybkoschnący, który w najlżejszych wersjach zmieści się w jednej garści, będziemy mogli zadbać skutecznie o higienę w podróży, a nawet pranie ubrań, i to wszystko bez nadmiernego obciążania plecaka czy bagażu. Dla miłośników ekstremalnie lekkiego pakowania przyda się jeszcze do kompletu podróżna linka do suszenia prania, spakowana do wielkości małego pudełeczka, pozwoli wysuszyć zrobione w przerwie podróży pranie i ręcznik szybkoschnący po kąpieli. Minimalistyczne podróżowanie nie musi być trudne.

Product added to wishlist
Product added to compare.