Worki wodoszczelne

Odpowiednie zapakowanie ekwipunku który zamierzamy zabrać w podróż lub na wyprawę w worki wodoszczelne pozwala zabezpieczyć sprzęt i ubrania przed zamoknięciem. Nieprzemakalne worki pozwalają też na lepszą kompresję i wykorzystanie miejsca w plecaku, pomagają utrzymać porządek w rzeczach. Pozwolą również na przygotowanie partii wyposażenia czy ubrań na kolejne odcinki podróży lub wyprawy.

Dostępne w ofercie sklepu 3210sport.pl różne pojemności i kolory worków kompresyjnych sprawią, iż odpowiednio spakujesz cały sprzęt ale też wyciągając później rzeczy nie pomylisz co gdzie jest zapakowane. Większość modeli worków wodoszczelnych to modele ultralekkie i bardzo wytrzymałe modele. Rolowane trzykrotnie zamknięcie zapinane na sprzączkę daje pewność że nic się przypadkowo do wnętrza nie dostanie.

Jeśli wybierasz się na wypad na łódkę, rejs lub kilkudniowy spływ kajakowy, wszelkie wodoszczelne etui, nieprzemakalne pokrowce będą stanowiły absolutnie konieczne wyposażenie. Worki wodoszczelne, mapniki, pokrowce na dokumenty, tablet czy telefon mogą uchronić Cię od zniszczenia wartościowego sprzętu elektronicznego lub turystycznego ale i wielu niepotrzebnych kłopotów lub nieprzyjemności.

Wiele aktywnych sportowo lub turystycznie osób posiada na swoim wyposażeniu co najmniej kilka modeli, jeśli raz przekonasz się jak bardzo worki kompresyjne oraz worki wodoszczelne ułatwiają efektywne pakowanie i ochronę sprzętu sportowego, nie będziesz chciał pakować się już inaczej.

Wiele osób zaadoptowało worki nawet do codziennego użytku, wodoszczelne etui używamy coraz chętniej aby chronić dokumenty w plecaku lub torebce, lub też suche ubrania, które zabieramy do przebrania, jeśli dojeżdżamy do pracy rowerem.

Product added to wishlist
Product added to compare.