Worki wodoszczelne

Odpowiednie zapakowanie ekwipunku który zamierzamy zabrać w podróż lub na wyprawę w worki wodoszczelne pozwala zabezpieczyć sprzęt i ubrania przed zamoknięciem. Nieprzemakalne worki pozwalają też na lepszą kompresję i wykorzystanie miejsca w plecaku, pomagają utrzymać porządek w rzeczach. Pozwolą również na przygotowanie partii wyposażenia czy ubrań na kolejne odcinki podróży lub wyprawy.

Dostępne w ofercie sklepu 3210sport.pl różne pojemności i kolory worków kompresyjnych sprawią, iż odpowiednio spakujesz cały sprzęt ale też wyciągając później rzeczy nie pomylisz co gdzie jest zapakowane. Większość modeli worków wodoszczelnych to modele ultralekkie i bardzo wytrzymałe modele. Rolowane trzykrotnie zamknięcie zapinane na sprzączkę daje pewność że nic się przypadkowo do wnętrza nie dostanie.

Easy Camp Dry Sack M 20 litrów
Wysyłamy w 24 godziny

Worek wodoszczelny Easy Camp Dry Pack 20 litrów z typowym rolowanym zamknięciem zapinany klamrą. Wykonany z wytrzymałego poliestru, wszystkie szwy zostały podklejone

46,90 zł
Easy Camp Dry Pack XS - 2 litry
Wysyłamy w 24 godziny

Worek wodoszczelny Easy Camp Dry Pack XS 2 litry z typowym rolowanym zamknięciem zapinany klamrą. Wykonany z wytrzymałego poliestru, wszystkie szwy zostały podklejone

36,90 zł
Sea To Summit Lightweight Dry Sack 8 litrów
Dostępny produkt z innymi opcjami
Bardzo wytrzymałe worki wodoszczelne wykonane lekkiego nylonu o grubości 70D. Worki zamykane są w pełni wodoszczelnym, 3-krotnie rolowanym zamknięciem z Hypalonu oraz zapinane klamrą. Ten model worka zaskoczy Cię wygodą użytkowania. Jest bardzo miękki i elastyczny, aby łatwiej można było odnaleźć przedmioty ze środka wnętrze worka posiada białą wyściółkę. Pojemność 8 litrów.
-5%
Sea To Summit UltraSil Dry Sack 2 litry
Dostępny produkt z innymi opcjami

Ultra lekki worek wodoszczelny o pojemności 2 litry. Linia najlżejszych worków wodoszczelnych, wykonanych z wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne Cordury. Worek o pojemności 1l waży zaledwie 23g!
 
42,74 zł
44,99 zł
Worek wodoszczelny z okienkiem Rockland 30 litrów
Wysyłamy w 24 godziny


Worek wodoszczelny Ultralight Window green 30 litrów, zaprojektowany został z myślą o turystach chcących uchronić swój bagaż przed deszczem. Wykonany z wodoodpornego, lekkiego nylonu, z podklejanymi szwami.  Po zwinięciu stosunkowo mały i pakowny. Jego cechą charakterystyczną jest przeźroczyste okno, umożliwiające szybkie zlokalizowanie wybranych przedmiotów.
59,90 zł
Worek wodoszczelny z okienkiem Rockland 20 litrów
Wysyłamy w 24 godziny

Worek wodoszczelny Ultralight Window red 20 litrów zaprojektowany został z myślą o turystach chcących uchronić swój bagaż przed deszczem. Wykonany z wodoodpornego, lekkiego nylonu, z podklejanymi szwami.  Po zwinięciu stosunkowo mały i pakowny. Jego cechą charakterystyczną jest przeźroczyste okno, umożliwiające szybkie zlokalizowanie wybranych przedmiotów.

49,90 zł
Rockland worek wodoszczelny 33 litry
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Lekki i wytrzymały duży worek wodoszczelny 33 litry. Wykonany z bardzo impregnowanego nylonu. Posiada podklejone szwy, dzięki czemu jest w pełni wodoszczelny. Jest przeznaczony dla pasjonatów sportów outdoorowych, szczególnie ceniących sobie wysoką jakość, niską wagę i doskonałe parametry techniczne.
 
47,90 zł
Sea To Summit Lightweight Dry Sack 35 litrów
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Bardzo wytrzymałe worki wodoszczelne wykonane lekkiego nylonu o grubości 70D. Worki zamykane są w pełni wodoszczelnym, 3-krotnie rolowanym zamknięciem z Hypalonu oraz zapinane klamrą. Ten model worka zaskoczy Cię wygodą użytkowania. Jest bardzo miękki i elastyczny, abyś łatwiej można było odnaleźć przedmioty ze środka wnętrze worka posiada białą wyściółkę. Pojemność 35 litrów.
Sea To Summit Lightweight Dry Sack 13 litrów
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Bardzo wytrzymałe worki wodoszczelne wykonane lekkiego nylonu o grubości 70D. Worki zamykane są w pełni wodoszczelnym, 3-krotnie rolowanym zamknięciem z Hypalonu oraz zapinane klamrą. Ten model worka zaskoczy Cię wygodą użytkowania. Jest bardzo miękki i elastyczny, aby łatwiej można było odnaleźć przedmioty ze środka wnętrze worka posiada białą wyściółkę. Pojemność 13 litrów.

Jeśli wybierasz się na wypad na łódkę, rejs lub kilkudniowy spływ kajakowy, wszelkie wodoszczelne etui, nieprzemakalne pokrowce będą stanowiły absolutnie konieczne wyposażenie. Worki wodoszczelne, mapniki, pokrowce na dokumenty, tablet czy telefon mogą uchronić Cię od zniszczenia wartościowego sprzętu elektronicznego lub turystycznego ale i wielu niepotrzebnych kłopotów lub nieprzyjemności.

Wiele aktywnych sportowo lub turystycznie osób posiada na swoim wyposażeniu co najmniej kilka modeli, jeśli raz przekonasz się jak bardzo worki kompresyjne oraz worki wodoszczelne ułatwiają efektywne pakowanie i ochronę sprzętu sportowego, nie będziesz chciał pakować się już inaczej.

Wiele osób zaadoptowało worki nawet do codziennego użytku, wodoszczelne etui używamy coraz chętniej aby chronić dokumenty w plecaku lub torebce, lub też suche ubrania, które zabieramy do przebrania, jeśli dojeżdżamy do pracy rowerem.