Back Diamond Alpine Gaiters stuptuty GTX
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Stuptuty Black Diamond Alpine Gaiters Gore Tex

Pełnej wysokości stuptuty Black Diamond Alpine Gaiters z membraną gore-tex wykonane z najlepszej jakości materiałów rozmieszczonych strefowo. Dolna część ochraniaczy oraz zapięcie wykonana jest z Cordury, po wewnętrznej stronie, w strefie kostki zastosowano wstawki z bardzo grubego nylonu Ballistic, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz przetarcia. W górnej części ochraniacza zastosowano 3-warstwowy, oddychający Gore-Tex

263,20 zł (brutto) 329,00 zł -20% 213,98 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Black Diamond Alpine Gaiters Gore-Tex  suptutyPełnej wysokości turystyczne stuptuty Black Diamond Alpine Gaiters z membraną Gore-Tex wykonane z najwyższej jakości materiałów rozmieszczonych strefowo. Dolna część ochraniaczy oraz zapięcie wykonane są z Cordury, po wewnętrznej stronie, w strefie kostki zastosowano wstawki z bardzo grubego nylonu Ballistic, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz przetarcia.  W górnej części ochraniacza zastosowano 3-warstwowy, oddychający Gore-Tex.

Mają dopasowany krój, który utrzymuje ochraniacze blisko butów i nogi. Stuptuty Alpine Gaiters mają bardzo wygodny sposób zakładania: zasuwamy je suwakiem z przodu, dodatkowo zapinamy na całej długości rzepem, Do sznurówek butów dopinamy ochraniacz dużym haczykiem, który przypniemy łatwo bez ściągania rękawicy,  oraz zapinamy mocnym paskiem z wytrzymałego tworzywa, przechodzącym pod butem.

W górnej części stuptuty dopasujemy do nogi ściągającą taśmą linką zapinaną na klamerkę. W strefie zapięcia zastosowano elementy odblaskowe.


Waga 244g

 

bd7015012
793661117391

1 inny produkt w tej samej kategorii: