• -18%
Black Diamond Frontpoint Gaiter stuptuty Gore-Tex

Black Diamond Frontpoint Gaiter Gore-Tex stuptuty

Wysokie stuptuty Black Diamond Frontpoint GTX z membraną Gore-Tex. Dolna część ochraniaczy wykonana jest z bardzo grubego nylonu Ballistic, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz przetarcia, natomiast górna uszyta z 2-warstwowego oddychającego Gore-Tex. Mają dopasowany krój, który utrzymuje ochraniacze blisko butów i nogi. Stuptuty Frontpoint mają wyjątkowo wygodny sposób zakładania.

Rozmiar
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
245,18 zł 299,00 zł -18%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 299,00 zł

 

Black Diamond Frontpoint Gaiter - wysokie stuptuty z membraną Gore-texBlack Diamond Frontpoint GTX to pełnej wysokości turystyczne stuptuty z membraną Gore-Tex. Dolna część ochraniaczy wykonana jest z bardzo grubego nylonu Ballistic, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz przetarcia, natomiast górna uszyta z 2-warstwowego oddychającego Gore-Tex z podszewką.

Mają dopasowany krój, który utrzymuje ochraniacze blisko butów i nogi. Stuptuty Frontpoint mają wyjątkowo wygodny sposób zakładania: zapinamy je z przodu szerokim rzepem, mocujemy do butów haczykiem z przodu oraz mocnym paskiem z wytrzymałego tworzywa, zapinanym pod butem.

W górnej części stuptuty dopasujemy do nogi ściągającą elastyczną linką z blokadką.


Waga 251g

 

701501
1 Przedmioty
793661009856

Product added to wishlist
Product added to compare.