STS zestaw sztućców z aluminium 3 szt
STS zestaw sztućców z aluminium 3 szt
STS zestaw sztućców z aluminium 3 szt
STS zestaw sztućców z aluminium 3 szt

Sea To Summit Alpha Set - zestaw sztućców z aluminium 3 szt

Zestaw lekkich i wytrzymałych sztućców turystycznych, wykonanych z utwardzanego lotniczego aluminium, o matowym wykończeniu. Sztućce turystyczne Sea To Summit Alpha Set zostały wyposażone w dość nietypowe rozwiązanie: w uchwytach sztućców znajdują się klucze płaskie sześciokątne odpowiednio M3, M4 i M5.  W skład zestawu wchodzą: łyżka, widelec oraz nóż, spięte niewielkim karabinkiem.

 

Produkt niedostępny
84,90 zł

 

Sea To Summit  Alpha Set zestaw sztućców turystycznych z anodyzowanego aluminium 3 szt. W uchwytach sztućców umieszczono klucze płaskie

 

Sea To Summit  Alpha Set - jest to nieco mniej klasyczny zestaw lekkich i wytrzymałych sztućców turystycznych, wykonanych z utwardzanego aluminium 7075-T6.
Sztućce turystyczne Alpha zostały wyposażone w dość nietypowe rozwiązanie: w uchwytach sztućców znajdują się klucze płaskie sześciokątne odpowiednio M3, M4 i M5. Posiadają matowe wykończenie, są bardzo wytrzymałe.

W skład zestawu wchodzą: łyżka, widelec oraz nóż. Dla wygody w transporcie i utrzymania w porządku sztućce są spięte niewielkim karabinkiem.


Waga: 37g

 

ACUTASET3

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.