Sea To Summit X-Seal & Go
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Sea To Summit X-Seal & Go 600 ml

Składana na płasko miska X-Seal & go ze szczelną, zakręcaną przykrywką w rozmiarze L, pojemność 600 ml. Miska wykonana z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnościa, można do niej spakować lunch do pracy, zabrać żywność na podróż, ale także zjeść z niej obiad na biwaku. Po użyciu składa się do płaskiego dysku. Zakręcana przykrywka posiada gwarancję szczelności.

Pomarańczowy
71,91 zł (brutto) 79,90 zł -10% 58,46 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Sea To Summit X-Seal & Go 600ml - składana na płasko miska ze szczelną zakrętką. Może służyć do przechowywania, przenoszenia i spożywania posiłków. Składa się do płaskiego dysku

 

Składana na płasko miska X-Seal & go ze szczelną, zakręcaną przykrywką w rozmiarze L, pojemność 600 ml. Miska wykonana z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, można do niej spakować lunch do pracy, zabrać żywność na podróż, ale także zjeść z niej obiad na biwaku. Po użyciu składa się do płaskiego dysku.

Miska X-seal&go została wyposażona w zakręcaną przykrywkę, posiada gwarancję szczelności.

Podstawa miski oraz wieczko posiadają karbowania, które pomagają w łatwym otwieraniu/ zamykaniu pojemnika. Wewnątrz miski znajdziemy podziałkę z oznaczeniem objętości. Podstawa miski oraz górny brzeg zostały wzmocnione i usztywnione, nawet jeśli wlejemy do miski gorącą zupę miska będzie stabilna i bezpieczna do trzymania w rękach.

Pojemniki na żywność X-Seal&Go są łatwe w utrzymaniu czystości, wykonane z najwyższej jakości materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością: nylonu oraz elastycznego silikonu. Nie zawierają bisfenolu A (BPA). Można używać w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach.

 

 

Specyfikacja:

Materiał: Nylon 66, silikon

 

  • Pojemność 600ml;
  • Wysokość po złożeniu 18mm;
  • Pokrywka posiada gwint do mocowania pojemnika X-Seal & Go Small;

 

 

AXSEALL
1 Przedmiot
9327868067282