Sea To Summit X-Seal & Go 850 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%Produkt niedostępny

Sea To Summit X-Seal & Go 850 ml

Składana na płasko miska Sea To Summit X-Seal&go ze szczelną, zakręcaną przykrywką w rozmiarze XL, pojemność 850 ml. Miska wykonana z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnościa, można do niej spakować lunch do pracy, zabrać żywność na podróż, ale także zjeść z niej obiad na biwaku. Po użyciu składa się do płaskiego dysku. Zakręcana przykrywka posiada gwarancję szczelności.

80,91 zł (brutto) 89,90 zł -10% 65,78 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Sea To Summit X-Seal & Go XL 850ml - składana na płasko miska ze szczelną zakrętką. Może służyć do przechowywania, przenoszenia i spożywania posiłków. Składa się do płaskiego dysku

 

Składana na płasko duża miska X-Seal&go ze szczelną, zakręcaną przykrywką w rozmiarze XL, pojemność 850 ml. Miska wykonana z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, można do niej spakować lunch do pracy, zabrać żywność na podróż, ale także zjeść z niej obiad na biwaku. Po użyciu składa się do płaskiego dysku.

Miska X-seal&go została wyposażona w zakręcaną przykrywkę, posiada gwarancję szczelności.

Podstawa miski oraz wieczko posiadają karbowania, które pomagają w łatwym otwieraniu/ zamykaniu pojemnika. Wewnątrz miski znajdziemy podziałkę z oznaczeniem objętości. Podstawa miski oraz górny brzeg zostały wzmocnione i usztywnione, nawet jeśli wlejemy do miski gorącą zupę miska będzie stabilna i bezpieczna do trzymania w rękach.

Pojemniki na żywność X-Seal&Go są łatwe w utrzymaniu czystości, wykonane z najwyższej jakości materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością: nylonu oraz elastycznego silikonu. Nie zawierają bisfenolu A (BPA). Można używać w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach.

 

 

Specyfikacja:

Materiał: Nylon 66, silikon

·       Pojemność 850ml;

·       Wysokość po złożeniu 26mm;

·       Pokrywka posiada gwint do mocowania pojemnika X-Seal & Go Medium;


Sprawdź również inne talerze turystyczne!

 

 

AXSEALXL
9327868067312