Sea To Summit X-Seal & Go Set Small
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Sea To Summit X-Seal & Go Set

Zestaw 2 składanych na płasko pojemników na żywność X-Seal & Go ze szczelną, zakręcaną przykrywką w rozmiarze S. W zestawie znajdziemy miski 600 i 210 ml wykonane z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.  Po użyciu składają się do płaskiego dysku. Zakręcane przykrywki posiadają gwarancję szczelności.

107,10 zł (brutto) 119,00 zł -10% 87,07 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Sea To Summit X-Seal & Go Set Small - zestaw 2 składanych na płasko pojemników ze szczelną zakrętką. Pojemniki mogą służyć do przechowywania, przenoszenia i spożywania posiłków. Całość składa się do płaskiego dysku

 

Zestaw dwóch składanych na płasko pojemników X-Seal & Go Set. W zestawie znajdują się miski o pojemności 600 i 215 ml, oba posiadają szczelne, zakręcane przykrywki.

Pojemniki  wykonane zostały z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, można do nich spakować lunch do pracy, zabrać żywność na podróż, ale także zjeść z nich obiad na biwaku. Po użyciu zestaw składa się do płaskiego dysku.

Oba pojemniki X-Seal&Go został wyposażona w specjalne zakręcane przykrywki, posiadające gwarancję szczelności.

Podstawa miski oraz wieczka obu pojemników posiadają karbowania, które pomagają w łatwym otwieraniu/ zamykaniu. Wewnątrz pojemników  znajdziemy podziałkę z oznaczeniem objętości. Podstawa większej miski oraz górny brzeg obu pojemników  zostały wzmocnione i usztywnione, nawet jeśli wlejemy do miski gorącą zupę miska będzie stabilna i bezpieczna do trzymania w rękach.

Pojemniki na żywność X-Seal&Go są łatwe w utrzymaniu czystości, wykonane z najwyższej jakości materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością: nylonu oraz elastycznego silikonu. Nie zawierają bisfenolu A (BPA). Można używać w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach.

 

 

Specyfikacja:

Materiał: Nylon 66, silikon

·       Pojemność 600, 215ml;

·       Wysokość po złożeniu 26mm;

·       Pojemniki można spiąć razem, przesuwając pokrywę mniejszego pojemnika o pół obrotu.

Zobacz tez inne talerze turystyczne!

 

 

AXSEALSETS
4 Przedmioty
9327868067329