STS Delta Bowl miska turystyczna 800 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sea To Summit Delta Bowl miska 800ml

Bardzo lekka turystyczna miska z wytrzymałego nylonu 66 o pojemności 800 ml.  Miska jest odporna na wyższe temperatury, można do niej wlać gorącą zupę. Również niskie temperatury nie spowodują jej pękania. System Protex™ hex zapobiega poparzeniu dłoni o rozgrzaną miskę, a ścianki są wyprofilowane tak, aby zminimalizować ryzyko rozlania zawartości.

Niebieski
Pomarańczowy
29,00 zł 23,58 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Sea To Summit Delta Bowl 800 ml. Miska posiada specjalnie skonstruowane denko, które zapobiega poparzeniu dłoni, nawet jeśli trzymamy miskę z gorącą zawartością

 

Misa turystyczna z serii Delta wykonana z lekkiego Nylonu 66, przeznaczonego do kontaktu z żywnością, który jest bardzo wytrzymały i odporny na niskie temperatury.

W misce zastosowano innowacyjne rozwiązanie Protex™ hex - podstawa miski posiada fakturę plastra miodu, który rozprowadzając ciepło sprawia że miska nigdy nie jest zbyt gorąca w dotyku i nigdy się nią nie poparzymy.
Brzegi miski wyprofilowane są tak, aby zapobiec rozlaniu zawartości, w środku miska posiada wewnętrzną miarkę, a z boku miski znajduje się wygodne uszko, dzięki któremu możemy przytrzymać miskę kciukiem lub przypiąć karabinkiem na czas transportu.
Miska jest wykonana z Nylonu 66, tworzywa które nie przechodzi zapachami, jest odporne na przebarwienia, przecięcia, a co istotne nie popęka na mrozie.

Miska posiada ucho, za które łatwo przytrzymamy ją kciukiem podczas jedzenia, lub posłuży nam do spięcia miski karabinkiem.

  • Nie zawiera BPA
  • Można myć w zmywarce
  • Miska nie jest przeznaczona do używania w kuchence mikrofalowej


Średnica: 16 cm
Waga: 86g

 

ADBOWL
1 Przedmioty
9327868018741