Miska turystyczna z prykrywką 800 ml, Sea To Summit Delta Bowl with Lid
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sea To Summit Delta Bowl with Lid 800 ml miska z przykrywką

Miska turystyczna Sea To Summit Delta Bowl z pokrywką o pojemności 800 ml. Bardzo lekka i wytrzymała Posiada system Protex™ hex, który zapobiega poparzeniu dłoni o rozgrzaną miskę. Miska jest wyprofilowana tak, aby zminimalizować ryzyko rozlania zawartości. Odwrócona przykrywka może nam posłużyć również jako talerz czy deska do krojenia.

Szary
49,90 zł 40,57 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Sea To Summit Delta Bowl with Lid - miska turystyczna z pokrywką o pojemności 800 ml. Miska posiada specjalnie skonstruowane denko, które zapobiega poparzeniu dłoni, nawet jeśli trzymamy miskę z gorącą zawartością

 

Miska turystyczna z przykrywką z serii Delta wykonana z lekkiego Nylonu 66, przeznaczonego do kontaktu z żywnością, który jest bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i odporny na niskie temperatury.

W misce zastosowano innowacyjne rozwiązanie Protex™ hex - podstawa miski posiada fakturę plastra miodu, który rozprowadzając ciepło sprawia że miska nigdy nie jest zbyt gorąca w dotyku i nigdy się nią nie poparzymy.
Brzegi miski wyprofilowane są tak, aby zapobiec rozlaniu zawartości, w środku miska posiada wewnętrzną miarkę, a z boku miski znajduje się wygodne uszko, dzięki któremu możemy przytrzymać miskę kciukiem lub przypiąć karabinkiem na czas transportu.
Przykrywka miski wyposażona w szczelną uszczelkę z termoplastiku, można ją wykorzystać jako dodatkowy talerz na biwaku lub deskę do krojenia.
Miska jest wykonana z tworzywa, które nie przechodzi zapachami, jest odporne na przebarwienia, przecięcia, a co istotne nie popęka na mrozie.

  • Nie zawiera BPA
  • Można myć w zmywarce
  • Miska nie jest przeznaczona do używania w kuchence mikrofalowej

 

Średnica: 16 cm
Wysokość: 6cm
Waga: 141g

 

ADBOWLLID
2 Przedmioty
9327868028634