Miska turystyczna z prykrywką 800 ml, Sea To Summit Delta Bowl with Lid

Sea To Summit Delta Bowl with Lid 800 ml miska z przykrywką

Miska turystyczna Sea To Summit Delta Bowl z pokrywką o pojemności 800 ml. Bardzo lekka i wytrzymała Posiada system Protex™ hex, który zapobiega poparzeniu dłoni o rozgrzaną miskę. Miska jest wyprofilowana tak, aby zminimalizować ryzyko rozlania zawartości. Odwrócona przykrywka może nam posłużyć również jako talerz czy deska do krojenia.

Kolor
Wysyłamy w 24 godziny
41,00 zł

 

Sea To Summit Delta Bowl with Lid - miska turystyczna z pokrywką o pojemności 800 ml. Miska posiada specjalnie skonstruowane denko, które zapobiega poparzeniu dłoni, nawet jeśli trzymamy miskę z gorącą zawartością

 

Miska turystyczna z przykrywką z serii Delta wykonana z lekkiego Nylonu 66, przeznaczonego do kontaktu z żywnością, który jest bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i odporny na niskie temperatury.

W misce zastosowano innowacyjne rozwiązanie Protex™ hex - podstawa miski posiada fakturę plastra miodu, który rozprowadzając ciepło sprawia że miska nigdy nie jest zbyt gorąca w dotyku i nigdy się nią nie poparzymy.
Brzegi miski wyprofilowane są tak, aby zapobiec rozlaniu zawartości, w środku miska posiada wewnętrzną miarkę, a z boku miski znajduje się wygodne uszko, dzięki któremu możemy przytrzymać miskę kciukiem lub przypiąć karabinkiem na czas transportu.
Przykrywka miski wyposażona w szczelną uszczelkę z termoplastiku, można ją wykorzystać jako dodatkowy talerz na biwaku lub deskę do krojenia.
Miska jest wykonana z tworzywa, które nie przechodzi zapachami, jest odporne na przebarwienia, przecięcia, a co istotne nie popęka na mrozie.

  • Nie zawiera BPA
  • Można myć w zmywarce
  • Miska nie jest przeznaczona do używania w kuchence mikrofalowej

 

Średnica: 16 cm
Wysokość: 6cm
Waga: 141g

 

ADBOWLLID
4 Przedmioty
9327868028634

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.