Sea To Summit Delta Camp Set komplet naczyń turystycznych: talerz, miska kubek i sztućce
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-8%

Sea To Summit Delta Camp Set

Sea To Summit Delta Camp Set zawiera komplet podstawowych naczyń turystycznych dla jednej osoby. Długa wyprawa, biwak czy zielona szkoła, ten zestaw sprawdzi się wszędzie. Talerz, miska kubek i zestaw sztućców pozwoli przygotować i spożyć posiłek w terenie. Lekkie i wytrzymałe naczynia na czas podróży pakują się do dołączonego siateczkowego pokrowca. Zestaw waży jedynie 287g więc nie obciąży niesionego plecaka.

Pomarańczowy
91,08 zł 99,00 zł -8% 74,05 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 99,00 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Sea To Summit Delta Camp Set – zestaw naczyń turystycznych wystarczający na biwakowanie dla jednej osoby

 

 

Sea To Summit Delta Camp Set zawiera komplet podstawowych naczyń turystycznych dla jednej osoby. Długa wyprawa, biwak czy zielona szkoła, ten zestaw sprawdzi się wszędzie. Talerz, miska kubek i zestaw sztućców pozwoli przygotować i spożyć posiłek w terenie.

 

Miska oraz talerz posiadają specjalny system zintegrowany z podstawą naczynia: przypominająca strukturę plastra miodu faktura odpowiada za rozprowadzanie ciepła w naczyniu, tak aby osoba trzymająca naczynie nie poparzyła sobie rąk.

 

W zestawie znajdziemy:

Delta Bowl : miskę wykonana została polipropylenu przy zastosowaniu technologii Protex hex. Miska nie zawiera BPA. Posiada owalny uchwyt pomagający w przenoszeniu, mocowaniu lub zawieszaniu oraz strome ścianki boczne. Pokrywka dobrze dopasowana do miski podwaja jej objętość. Pojemność 800ml, waga 78 g;

Delta Plate – Talerz wykonany został z polipropylenu, który nie zawiera BPA przy użyciu technologii Protex hex. Posiada owalny uchwyt pomagający w przenoszeniu, mocowaniu lub zawieszaniu. Pojemność 1000ml, waga 105 g;

Delta Mug – Do produkcji kubka zastosowano technologię Protex hex, która zmniejsza jego wagę oraz straty cieplne. Użyty do jego produkcji polipropylen nie przyjmuje zapachów i nie ulega przebarwieniu - nie zawiera BPA. Pojemność 473ml, waga 62g;

Delta Cutlery Set  – W skład zestawu sztućców wchodzi krótki nóż, widelec i łyżka zaprojektowane tak, aby można włożyć do miski Delta Bowl. Dostarczony karabinek umożliwia powieszenie lub spięcie zestawu. Ostrze noża w połowie jest ząbkowane a na końcu gładkie.

 

Lekkie i wytrzymałe naczynia na czas podróży mieszczą się do dołączonego siateczkowego pokrowca. Zestaw waży jedynie 287g więc nie obciąży niesionego plecaka.

 

Waga zestawu: 287g

W naszej ofercie znajdują się także talerze turystyczne poza zestawem!

ADSETOR
3 Przedmioty
9327868051489