Sea To Summit Delta Plate talerz turystyczny  960ml,

Sea To Summit Delta Plate talerz 960ml

Talerz turystyczny Sea To Summit Delta Plate 960 ml wykonany z bardzo wytrzymałego na przecięcia oraz niskie i wysokie temperatury nylonu 66. W podstawie naczynia zawarty jest system Protex-hex, zapobiegający możliwości poparzenia dłoni o gorące naczynie. Z boku talerza znajduje się poręczne uszko, ułatwiające trzymanie lub spięcie karabinkiem.

Produkt niedostępny
29,00 zł

 

Sea To Summit Delta Plate - bardzo lekki talerz turystyczny o pojemności 960 ml. Dno talerza posiada rozwiązanie, które zabezpiecza przed poparzeniem podczas trzymania talerza z gorącą zawartością

 

Talerz turystyczny z serii Delta wykonany z lekkiego Nylonu 66, przeznaczonego do kontaktu z żywnością, bardzo wytrzymałego i odpornego na niskie temperatury.
W produkcji talerza zastosowano innowacyjne rozwiązanie Protex™ hex - jego podstawa posiada fakturę plastra miodu, który rozprowadzając ciepło sprawia że naczynie nigdy nie jest zbyt gorące w dotyku i nigdy się nim nie poparzymy.
Brzegi talerza wyprofilowane są tak, aby zapobiec rozlaniu zawartości, a z boku talerza znajduje się wygodne uszko, dzięki któremu możemy przytrzymać go kciukiem lub przypiąć karabinkiem na czas transportu.
Talerz Delta jest wykonany z tworzywa, które nie przechodzi zapachami, jest odporne na przebarwienia, przecięcia, a co istotne nie popęka na mrozie.

 

  • Nie zawiera BPA
  • Można myć w zmywarce
  • Talerz nie jest przeznaczony do używania w kuchence mikrofalowej


Waga: 118g

Sprawdź też inne talerze turystyczne!

 

ADPLATE
9327868016884

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.