Składana miska 650 ml Sea To Summit X-Bowl
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sea To Summit X-Bowl 650 ml

Składana silikonowa turystyczna miska o pojemności 650 ml. Miska X-Bowl wykonana jest z wytrzymałego, odpornego na wysoką temperaturę silikonu, przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Górny brzeg posiada usztywnienie, a podstawa z trwałego nylony jest odporna na przecięcia. Na wewnętrznej stronie znajdziemy miarkę. Miska składa się do płaskiego dysku, wygodnego w przechowywaniu i transporcie.

 

Niebieski
Limonka
Pomarańczowy
59,99 zł 48,77 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Sea To Summit X-Bowl 650 ml składana na płasko silikonowa miska turystycznaChcesz zaoszczędzić miejsce, nie możesz domknąć plecaka? Rozwiązaniem problemu mogą okazać się innowacyjne składane w harmonijkę naczynia Sea to Summit z serii X.  Co więcej, w bagażu z łatwością można zmieścić komplet naczyń wkładając jedne w drugie, w mały, płaski  pakiet składa się talerz, miska oraz kubek - czyli pełen zestaw, niezbędny w podróży.

Miska X-Bowl: miska wykonana jest z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Podstawa miski zrobiona jest ze sztywnego nylonu odpornego na przecięcia i wysoką temperaturę, górny brzeg posiada usztywnienie stabilizujące miskę. Miska w wewnętrznej części posiada podziałkę do odmierzania objętości.
Naczynie można łatwo poskładać w harmonijkę do płaskiego dysku o wysokości 15 mm.

 

Pojemność 650 ml
Waga: 80g
Wymiary (średnica podstawy x wysokość): 12,5x5,5 cm

AXBOWL
4 Przedmioty
9327868016884