Termos na żywność 0,75L, Esbit Food Jug
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Esbit Food Jug 0,75 litra

Termos obiadowy 750 ml, wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Szczelny i długo utrzymujący temperaturę. Szeroka szyjka termosu pozwala na wygodnie nakładanie do środka dań obiadowych, jak również ich jedzenie bezpośrednio z naczynia. Termos posiada szorstką, antypoślizgową powierzchnię. Korek posiada przycisk umożliwiający wyrównywanie ciśnienia w termosie.

109,90 zł
block Obecnie brak w magazynie

Esbit Food Jug 750 ml - termos na obiadowy ze stali nierdzewnej, długo utrzymujący temperaturę posiłku

 

Termos obiadowy Esbit został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dla zabezpieczenia przed przypadkowym upuszczeniem termosu, co zdarzyć mogłoby się gdy trzymamy go w zmarzniętej dłoni lub rękawiczce, pokryty został od zewnątrz specjalną czarną, matową powłoką antypoślizgową.

Szeroka szyjka termosu  pozwala na wygodne nakładanie żywności do środka, jak również spożywanie posiłku bezpośrednio z termosu.

W termosie Food Jug zastosowana została dwuwarstwowa  konstrukcja ścianek oraz  izolacja próżniowa, dodatkowo wnętrze termosu pokryto jonami srebra, które mają działanie antybakteryjne.Wykonanie operacji "hartowania" termosu wydłuża czas utrzymywanej później temperatury: przed umieszczeniem w termosie gorącej zawartości należy przez chwilę rozgrzać termos wrzącą wodą. Podobnie przed nałożeniem zimnej zawartości należy schłodzić termos bardzo zimną wodą lub kostkami lodu.

Producent zadbał również o możliwość wyrównania ciśnienia w termosie: służy do tego przycisk, który znajduje się na korku. Po jego naciśnięciu (przed otwarciem termosu!) możemy usunąć nadmiar ciśnienia zgromadzony wewnątrz (co często zdarza się po umieszczeniu gorącej potrawy w środku). Z jednej strony ułatwia to otwarcie termosu, a z drugiej eliminuje praktycznie do zera ryzyko poparzenia się gorącą parą czy też przypadkowego „wybuchu” nakrętki w trakcie transportu.

Wymiary: średnica – 108mm, wysokość – 160mm,
Waga: 470g,

 

FJ750ML
4260149870384

rozmiary12345.jpg

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, zadaj pytanie za pomoca poniższego formularza

{gformbuilderpro:1}

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: