Bezrękawniki damskie

Ciepły damski dodatek w postaci puchowego bezrękawnika, przydaje się na niezliczoną ilość okazji. Często można go spakować do niewielkich rozmiarów i schować w jednej z jego kieszeni i zawsze mieć w plecaku czy torebce na okoliczność nagłego ochłodzenia. Dla wielu Pań puchowy bezrękawnik to nie tylko gadżet na letnie ogniska, czy niezbędnik na górskim szlaku, również w zimie chętnie nosimy go pod kurtką, kiedy wybieramy się na długi spacer czy czeka nas "stanie" na autobusowym przystanku.

-10%
Marmot W's Bronco Hooded Vest
Wysyłamy w 24 godziny

Damski bezrękawnik puchowy z kapturem Marmot Bronco Hooded Vest. Uszyty z pięknego, eleganckiego materiału z lekkim połyskiem, skrojony w sposób podkreślający talię i damską sylwetkę. Wąskie przeszycia komór z puchem nadają kamizelce delikatności i lekkości. Wypełnienie bezrękawnika stanowi puch kaczy 600 cui, puch zaimpregnowany przed nasiąkaniem wodą, aby nie tracił puszystości po zamoczeniu.
566,10 zł
629,00 zł
-10%
Marmot W's Highlander Hoody Vest
Wysyłamy w 24 godziny
Damski puchowy bezrękawnik z regulowanym kapturem Marmot W’s Highlander Hoody Vest. Puchowa kamizelka, która nie tylko zatrzymuje ciepło w chłodne dni, ale tez jest efektownie skrojona, tak, aby podkreślać damską sylwetkę.

 Ocieplenie bezrękawnika stanowi puch o sprężystości 700 cui. Kamizelka jest lekka, kompaktowa, łatwo ją spakować i zabrać awaryjnie do plecaka.


Materiał bezrękawnika to znany z wielu modeli puchowej odzieży Pertex Quantum® - materiał wysoce wiatroszczelny i zapewniający optymalne warunki dla puchowego ocieplenia.

Puch w damskiej kamizelce Marmot rozmieszczony jest w wąskich komorach oddzielonych przeszyciami, takie rozwiązanie zapobiega przemieszczaniu się ocieplenia i powstawaniu „zimnych stref”.773,10 zł
859,00 zł