Getry termiczne damskie

Nie lubimy marznąć, tak po prostu i zwyczajnie! Ani wtedy kiedy czekamy na przystanku na opóźniający się autobus, ani na wyciągu narciarskim siadając na zmarzłe krzesełko, ani tym bardziej ruszając w zimowe  góry, na skitury lub z plecakiem, kiedy może nam się przytrafić biwakowanie w niskiej temperaturze.

We wszystkich tych sytuacjach pewną ochronę termiczną naszego ciała zapewnią  damskie getry termiczne. Założone pod spodnie narciarskie, techniczne spodnie trekkingowe czy pod zwykłe miejskie ubranie niezawodnie zatrzymają ciepło naszego ciała. Dla osób aktywnych kalesony termiczne stanowią po prostu naturalną pierwszą warstwę termoaktywnego ubioru.

-10%
Marmot Lana Tight Magenta Terrain
Wysyłamy w 24 godziny

Damskie czarne termoaktywne w kolorze magenta, z szybkoschnącej i doskonale oddychającej tkaniny, Damskie legginsy o kroju podkreślającym sylwetkę, z szerszym, ładnie układającym się na brzuchu pasem, są niebywale przyjazne w dotyku i kontakcie ze skórą. Legginsy, w których wygodnie wyjdziemy na trening jak i założymy jako ocieplenie pod spodnie narciarskie. Szwy łączone na płasko.
170,10 zł
189,00 zł
-10%
Marmot Lana Tight Arctic Navy
Wysyłamy w 24 godziny

Damskie niebieskie getry termoaktywne, z szybkoschnącej i doskonale oddychającej tkaniny, Damskie legginsy o kroju podkreślającym sylwetkę, z szerszym, ładnie układającym się na brzuchu pasem, są niebywale przyjazne w dotyku i kontakcie ze skórą. Legginsy, w których wygodnie wyjdziemy na trening jak i założymy jako ocieplenie pod spodnie narciarskie. Szwy łączone na płasko.
170,10 zł
189,00 zł
Brubeck Thermo Body Guard termoaktywne getry damskie
Wysyłamy w ciągu 24 godzin


Damskie getry termoaktywne z linii Brubeck Thermo Body Guard - wykonane z grubej dzianiny dwuwarstwowej idealne na okres zimowy i przejściowy. Bezszwowe kalesony termiczne damskie, idealnie sprawdzą się jako bielizna narciarska lub docieplenie pod techniczne spodnie w niskich temperaturach.
 
Brubeck getry termoaktywne unisex
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Uniwersalne getry termoaktywne, które doskonale oddychają i zapewnią komfort nawet przy intensywnym wysiłku. Oddychające szybkoschnące kalesony, doskonale sprawdzą się jako pierwsza warstwa termicznego ubioru

Legginsy termoaktywne dla Kobiet najczęściej spotkamy w dwóch wersjach: z materiałów syntetycznych, takich, które obok zdolności zatrzymywania ciepła również doskonale oddychają, lub getry termiczne z wełny merino czystej lub z dodatkiem włókien syntetycznych. Zazwyczaj damska bielizna termiczna w tym legginsy termoaktywne w trosce o najwyższy komfort noszenia posiada płaskie szwy, aby nic nas nie uciskało i nie przynosiło dyskomfortu.

Wielu producentów bielizny termoaktywnej stosuje antybakteryjną impregnację z zastosowaniem technologii jonów srebra, dzięki której odzież dłużej pozostaje świeża i bez nieprzyjemnego zapachu. Jest to  niezwykle istotna zaleta damskiej bielizny termicznej, szczególnie kiedy z minimalistycznie spakowanym plecakiem ruszamy na szlak a jedna zmiana bielizny musi nam wystarczyć na kilka dni.

 Jeśli do damskiej termoaktywnej bluzy z legginsami dodamy dodamy dobrze dobrane skarpety otrzymamy niezwodną pierwszą warstwę termoaktywnego ubioru, która zabezpieczy przed chłodem aktywną osobę w wielu sytuacjach.