Kurtki primaloft damskie

Nowoczesne, zaawansowane technologiczne ocieplenie w postaci puchu syntetycznego - Primaloft, stało się poważnym konkurentem dla naturalnego puchu. Każde pojedyncze włókno Primaloft zostało poddane impregnacji hydrofobowej, co sprawia, że oprócz wszystkich zalet puchu naturalnego puch syntetyczny posiada dodatkową: nie nasiąka wilgocią, a kurtki nim ocieplone będą zachowywać właściwości termiczne nawet jeśli zmoczy je deszcz. Damskie kurtki hybrydowe, ocieplane Primaloft są lekkie, nie zajmują wiele miejsca w plecaku, ale w niewielkiej kurteczce kryje się duża dawka ciepła.

Wyprzedaż!-25%
Patagonia W's Nano Puff Jacket Coral damska kurtka Primaloft One
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Kurtka damska Patagonia Nano Puff Jacket Coral to zaledwie 315 gramów ciepła!, które możemy zamknąć w maleńkim pakieciku i zabrać ze sobą wszędzie, a wtedy żaden chłód nas nie zaskoczy. Bardzo lekka i ciepła jak puchówka damska kurtka, która może być używana zarówno jako zewnętrzna warstwa ubrania jak i kolejna warstwa  docieplająca ubioru.
Kurtka odpowiednia do noszenia zarówno w warunkach turystycznych jak i miejskich. Elegancki materiał i krój podkreślający damską sylwetkę,  obok doskonałych parametrów technicznych spełnią wymagania najbardziej wymagających Klientek.
 
674,25 zł
899,00 zł